Zobrazeno 41 až 50 z celkem 65 článků.

MUŽI VEZOU Z OPAVY PLNÝ POČET BODŮ

Skvělý výkon brankáře Poláka, či hattrick Zbořila. I to jsou faktory, které pomohly mužům v cestě za prvním vítězstvím za plný počet bodů. Mužům se na severu podařilo zvítězit 8:5 a po zásluze zapisují 3 body. Reportáž z utkání naleznete níže.

ADAM KLIMEŠ...HRÁČ MESÍCE ZÁŘÍ

Adam Klimeš se po zranění vrátil na začátek letošní sezóny a formu si načasoval dobře. V uplynulých 10 utkáních si připsal 7 bodů (3+4) a za svoji hru byl trenérem zvolem hráčem měsíce. V rozhovoru se dozvíte, jak se Adam připravoval na letošní sezónu, či jak je s úvodem sezóny spokojený. Rozhovor naleznete níže.

MUŽI VYRÁŽÍ DO OPAVY

Minulý víkend na domácí půdě s Kopřivnicí, a jak je zvykem tento týden muži vyráží na půdu soupeře. Hostitelem bude celek SK P.E.M.A. Opava. Podaří se mužům v Opavě zvítězit a vrátit se na vítěznou vlnu? Preview k utkání naleznete níže.

KOPŘIVNICE NEDALA MUŽŮM ŠANCI

Již od prvních chvil bylo vidět, že soupeř z Kopřivnice si přijel do Křenovic pro vítězství. Přidával jednu branku za druhou a skóre se zastavilo na hodnotách 4:9 z pohledu našich mužů.

MUŽI SE PŘEDSTAVÍ DOMA S KOPŘIVNICÍ

Minulé utkání přineslo mužům další 2 body za výhru v prodloužení. Nyní se vrací na domácí půdu s touhou po celých 3 bodech. Podaří se mužům porazit silnou Kopřivnici? Preview naleznete níže.

MUŽI ZVÍTĚZILI PO ČTVRTÉ V PRODLOUŽENÍ

Muži byli v utkání produktivnější, ale Havířov zachránila silná koncovka a posunula utkání do prodloužení. V tom však muži ukázali, že letos jsou prodloužení jejich a připsali si již čtvrté vítězství v této dovednosti.

HRÁČ A HRÁČKA MĚSÍCE ZÁŘÍ

První měsíc ligovým soutěží je úspěšně za námi a my opět přicházíme s pravidelnou rubrikou "hráč/hráčka měsíce". Níže Vám představíme oba zástupce elitních týmů, kteří si jako první zasloužili toto ocenění v nové sezóně.

MUŽE ČEKÁ SLOVAN HAVÍŘOV

Po nevydařeném domácím utkání čeká muže reparát na severu republiky. V sobotu je čeká duel s 6. celkem Národní ligy, Havířovským Slovanem. Podaří se týmu Patrika Procházky zvítězit a vrátit se na vítěznou vlnu? Preview naleznete v článku.

MUŽI NEDOKÁZALI DOHNAT MANKO Z PRVNÍ TŘETINY

Muži po první třetině prohrávali s Hranicemi 1:5. I přes silný výkon a dominanci ve zbytku utkání se mužům nepodařilo dohnat ztrátu a na domácí půdě podlehli Hranicím 7:8. Reportáž z utkání naleznete níže.

MUŽI DOMA VYZVOU HRANICE

Opět po týdenní pauze, kdy muži hráli na půdě soupeře, se Národní liga vrací do Křenovic. V sobotu od 20:00 v rámci 4. kola přivítají soupeře FBC Hranice. Krátké preview naleznete v článku.