V pátek jsme ve spolupráci s profesionální lektorkou, uspořádali lekci Stardance, která proběhla jako speciální akce místo tréninku fotbalové přípravky.
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | FBC Vikings Kopřivnice | 54 | |
2 | Torpedo Havířov | 45 | |
3 | Zlín Lions | 39 | |
4 | FBC Přerov | 38 | |
5 | FBC Intevo Třinec | 35 | |
6 | Z.F.K. Petrovice | 31 | |
7 | Asper Šumperk | 31 | |
8 | FBC Hranice | 30 | |
9 | S.K. P.E.M.A. OPAVA | 29 | |
10 | TJ Slovan Havířov | 27 | |
11 | Aligators Klobouky | 23 | |
12 | 1.FBK Sršni Rožnov p/R | 14 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | FBC Dobruška | 66 | |
2 | FBC Kutná Hora | 46 | |
3 | EAV SK Jihlava | 41 | |
4 | FBŠ Hummel Hattrick Brno | 37 | |
5 | IBK Hradec Králové | 36 | |
6 | FbK Horní Suchá | 32 | |
7 | Aligators Šitbořice | 29 | |
8 | Sklo Bohemia Světlá n/S | 25 | |
9 | FbK TJ Svitavy | 15 | |
10 | TJ Centropen Dačice | 3 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | FBC GEPARDI BRNO | 45 | |
2 | VSK VUT Skurut Hai Brno | 38 | |
3 | Hornets Brno ZŠ Horní B | 27 | |
4 | ŠSK ZŠ Očovská Hodonín | 24 | |
5 | K1 Florbal Židenice | 24 | |
6 | Orel Dolní Bojanovice | 24 | |
7 | TROOPERS C | 21 | |
8 | Bulldogs Brno B | 20 | |
9 | Aligators U21 C | 17 | |
10 | FBC Dragons | 16 | |
11 | F.A.T.R. | 14 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | TROOPERS | 53 | |
2 | Zlín Lions | 47 | |
3 | PANTHERS OTROKOVICE | 45 | |
4 | Florbal Vsetín | 44 | |
5 | TJ Znojmo LAUFEN CZ | 37 | |
6 | FBC GEPARDI BRNO | 29 | |
7 | Aligators U19 | 27 | |
8 | FBK Atlas Blansko | 27 | |
9 | ŠSK ZŠ Očovská Hodonín | 25 | |
10 | FBC Dragons | 20 | |
11 | K1 Florbal Židenice U19 | 9 | |
12 | FbC Panthers Pohořelice | 0 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | Bulldogs Brno C | 32 | |
2 | 1. AC Uherský Brod | 30 | |
3 | TJ Znojmo LAUFEN CZ B | 20 | |
4 | SHOOTERS BETA | 18 | |
5 | Zlín Lions | 10 | |
6 | Aligators WU19 | 10 | |
7 | FBK Spartak Hluk | 3 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | Florbal Vsetín | 52 | |
2 | Sokol Brno I EMKOCase GulliversB | 47 | |
3 | Bulldogs Brno Orange | 45 | |
4 | ŠSK ZŠ Očovská Hodonín | 39 | |
5 | Aligators U17 | 32 | |
6 | FBC Dragons | 32 | |
7 | K1 Florbal Židenice U17 | 31 | |
8 | Hornets Brno ZŠ Horní | 26 | |
9 | FBC GEPARDI BRNO | 25 | |
10 | T.J. Sokol Břeclav | 20 | |
11 | SFK Kozel Kroměříž | 19 | |
12 | FBK Atlas Blansko | 17 | |
13 | FBC SLOVÁCKO | 16 | |
14 | FBŠ Hattrick Brno B | 13 | |
15 | TROOPERS Black | 12 | |
16 | F.A.T.R. Dubňany | 6 |