Zobrazeno 1 až 10 z celkem 64 článků.

VÝBORNÝ VSTUP DO ZÁPASU MUŽŮM K VÍTĚZSTVÍ NESTAČIL, TÝM SESTOUPIL

V neděli se odehrálo 4. utkání série play-down, ve kterém domácí tým odvracel sestup do nižší soutěže, protože již prohrával 3:0 na zápasy. Po 49 vteřinách tým vyhrával 2:0, avšak ani tento výborný začátek nestačil na vítězství v zápase a po prohře 7:6 se po dlouhých letech loučíme s Národní ligou.

MUŽI PROHRÁVAJÍ JIŽ 0:3 V SÉRII

V sobotu se uskutečnilo 3. utkání play-down Národní ligy mužů, ve kterém náš tým hraje s TJ Slovan Havířov. Tým tam jel s cílem získat první bod do série, což se mu nepodařilo. Po prohře 3:8 je tým 1 prohru od sestupu do Divize.

MUŽI PROHRÁVAJÍ 2:0 NA ZÁPASY, KDYŽ SE NEPODAŘILA PRVNÍ POLOVINA UTKÁNÍ

V sobotu se odehrálo 2. utkání play-down Národní ligy východ, ve kterém hraje náš tým proti TJ Slovan Havířov. Náš tým chtěl doma vyrovnat sérii na 1:1. avšak po špatném výkonu v první polovině zápasu 0:4 se již nepodařilo nepříznivý stav otočit a zvítězit. Ve zlepšené 3. třetině se podařilo zápas zdramatizovat a skončil 5:7.

MUŽI ZAČALI BOJ O ZÁCHRANU PROHROU NA NÁJEZDY

V neděli odpoledne byl zahájena série mužů o záchranu v Národní lize. V Havířově se utkali s domácím Slovanem. V divokém a vyrovnaném zápase rozhodovaly detaily. Domácí srovnali před koncem utkání a rozhodli v nájezdech o svém prvním bodu po výhře 6:5.

MUŽI PROHRÁVALI V PETROVICÍCH 0:4, PŘESTO VYHRÁLI

V sobotu se odehrálo poslední kolo základní části Národní ligy východ, ve kterém se náš tým utkal s týmem Z.F.K. Petrovice. Tým chtěl prodloužit vítěznou sérii na 3 zápasy. To se jim nakonec povedlo, i když prohrávali v první třetině 4:0.

MUŽE ČEKAJÍ V POSLEDNÍ KOLE Z.F. K. PETROVICE

V sobotu čeká mužský A-tým poslední zápas základní části, ve kterém budou cestovat do dalekým Petrovic. V tabulce již se pro tým nic nemůže změnit, ale vítězstvím se můžou připravit na boj o záchranu v Národní lize.

MUŽI ZVLÁDLI DRAMA A PORAŽÍ ROŽNOV 8:7

Po vítězném zápasem v Havířově chtěli muži potvrdit svou formu domácím zápasem s posledním týmem z Rožnova. Po dvou třetinách bylo nakročeno ke klidnému zisku 3 bodů, avšak soupeřova hra bez brankáře utkání zdramatizovala a rozhodovalo se v posledním chvíli utkání.

V NEDĚLI MUŽI ZMĚŘÍ SÍLY S POSLEDNÍM ROŽNOVEM

Z důvodu jarních prázdnin se mužský tým představí netradičně v nedělním utkání. Do haly v Křenovicích přijede tým z Rožnova. V předposledním kole Národní ligy uvidí diváci souboj posledního a předposledního týmu soutěže. Oba týmy již určitě čeká play-down, avšak zápas bude důležitý pro lepší atmosféru před startem bojů o záchranu.

KAPITÁN DLOUHÝ DOVEDL MUŽE K VÍTĚZSTVÍ PROTI TORPEDU

Sestava týmu, velmi ovlivněná absencemi z důvodu jarních prázdnin, cestovala na půdu druhého nejlepší celku soutěže – Torpeda Havířov. Hráči odvedli výborný výkon do obrany a kapitán týmu Martin Dlouhý 2 brankami rozhodl o 3 bodech pro Aligators Klobouky.