SlovanAligators
8:3(0:1,3:1,5:1)
so 9. 3. 2024 16:00 @ MSH Havířov, Národní liga, 3. kolo

MUŽI PROHRÁVAJÍ JIŽ 0:3 V SÉRII

V sobotu se uskutečnilo 3. utkání play-down Národní ligy mužů, ve kterém náš tým hraje s TJ Slovan Havířov. Tým tam jel s cílem získat první bod do série, což se mu nepodařilo. Po prohře 3:8 je tým 1 prohru od sestupu do Divize.

Hned ve 3. minutě jsme měli možnost otevřít skóre v přesilové hře, což se nedařilo. Na první branku si diváci museli počkat do 8. minuty, když kapitán Martin Dlouhý po individuální akci skóroval zpoza branky.

Úvod 2. třetiny byl hororový. V čase 20:54 jsme již prohrávali 2:1. Vteřinu před polovinou utkání navíc Slovan navýšil po volném úderu vedení na 3:1. O snížení se opět postaral obránce Martin Dlouhý, který v 36. minutě střelou z poloviny hřiště rozjásal naše fanoušky.

„Kluci moc chtějí, avšak jim to přespříliš svazuje ruce.”
Milan Veselý, asistent trenéra mužů Aligators Klobouky

V úvodu poslední části jsme měli několik možností na srovnání, ale brankář Slovanu byl fantastický. Zlom přišel v necelé polovině třetiny, když hosté po našich chybách 2 brankami odskočil na vedení 5:2. Snížit se nám podařilo po vzájemném vyloučení hráčů, když jsme využili situaci ke hře bez brankáře 5:4. Branku vstřelil nejmladší člen týmu Adam Doupovec a přihrával Tomáš Líznar. Soupeř přidal následně 2 branky při naší hře bez brankáře a 4 vteřiny před koncem využil volný úder z rohu, když se náš tým již vůbec nesoustředil a čekal na konec utkání.

TJ Slovan Havířov - Aligators Klobouky 8:3
branky: 21. Šimon Soukup, 21. František Kyc, 30. Martin Sedláček, 47. Petr Řezáč, 49. Kryštof Fusek, 57. Jakub Molin, 59. Petr Řezáč, 60. Matěj Sedláček - 8. Martin Dlouhý, 36. Martin Dlouhý, 51. Adam Doupovec; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 4:5; využití: 0:0; diváků: 81; zásahy brankářů: Ivo Sikora 24 - Vojtěch Dvořák 24; po třetinách: 0:1, 3:1, 5:1