AligatorsRožnov p/R
8:7(2:1,3:1,3:5)
ne 11. 2. 2024 16:00 @ SH Křenovice, Národní liga, 21. kolo

MUŽI ZVLÁDLI DRAMA A PORAŽÍ ROŽNOV 8:7

Po vítězném zápasem v Havířově chtěli muži potvrdit svou formu domácím zápasem s posledním týmem z Rožnova. Po dvou třetinách bylo nakročeno ke klidnému zisku 3 bodů, avšak soupeřova hra bez brankáře utkání zdramatizovala a rozhodovalo se v posledním chvíli utkání.

Na začátku první třetiny jsme mohli otevřít skóre v přesilové hře, avšak se to nepodařilo. První branka utkání padla až v 10. minutě, když Tomáš Líznar dorazil odražený míček do pravé šibenice. Soupeř vyrovnal v čase 12:45 po chybě v bránění volného úderu. O minutu později i Tomáš Líznar naběhl na „hrušku“ a po nahrávce Jakuba Hladkého, střelou do stejného místa jako u první branky, posílá tým do vedení 2:1.

Ve úvodu druhé třetiny se podařilo hostům vyrovnal po rychlém přečíslení, avšak v 29. minutě Adam Doupovec využil nařízené trestné střílení a vrátil vedení. O 2 minuty později využil Pavel Zbořil nahrávku Matyáše Zouhara a následně Viktor Kříčka vymetl pavučiny a poslal ve 33. minutě do vedení 5:2.

„ Vstup pro nás nebyl ideální, nezačali jsme vůbec dobře a defacto celé dvě třetiny se nesly v duchu rozhárané hry a chaosu.”
Marek Heča, asistent trenéra mužů Aligators Klobouky

Ve poslední části opět špatné bráněná rozehrávka volného úderu soupeře znamenala snížení hostů. V čase 51:15 se nejlépe zorientoval v brankovišti hostů Jan Černovický a navýšil nazpět na rozdíl 3 branek. Hosté si vzali oddechový čas a šli do 6 bez brankáře, což se jim v 53. minutě vyplatilo. Na začátku 55. minuty Pavel Zbořil navýšil střelou do prázdné branky přes celé hřiště na 7:4 a spousta lidí si myslela, že se bude již dohrávat. Opak byl pravdou. Hosté z Rožnova při pokračující hře bez brankáře 2 brankami v čase 55:12 a 56:38 snížili na rozdíl 1 branky. Následně již hráli standartně, avšak za 8 vteřin vyrovnali po zmatku před domácí brankou a v čase 56:46 bylo vyrovnáno. Náš tým si vzal oddechový čas. Na konci 59. minuty vyslal dalekonosnou střelu z vlastní poloviny Pavel Zbořil, avšak trefil spojnici tyček, po které se míček odrazil k Tomáši Líznarovi, který završil hattrick. Hosté šli opět do 6. Vteřinu před koncem měli volný úder před naší branku. Vsítili branku, avšak až po závěrečné siréně.

Aligators Klobouky - 1.FBK Sršni Rožnov p/R 8:7
branky: 10. Tomáš Líznar, 14. Tomáš Líznar, 29. Adam Doupovec, 31. Pavel Zbořil, 33. Viktor Kříčka, 52. Jan Černovický, 55. Pavel Zbořil, 59. Tomáš Líznar - 13. Matěj Rebroš, 26. Petr Burýšek, 44. Pavel Barabáš, 53. Kamil Soják, 56. Pavel Barabáš, 57. Petr Burýšek, 57. Adam Burýšek; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Samuel Polák 36 - Jiří Škrobák 15; po třetinách: 2:1, 3:1, 3:5