Archiv článků

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 51 až 60 z celkem 448 článků.

ŽENY ČEKAJÍ POSLEDNÍ KOLA ZÁKLADNÍ ČÁSTI 1. LIGY

O následujícím víkendu čekají tým žen poslední 2 zápasy základní části 1. ligy žen – východ. V sobotu se utkají se Sklo Bohemia Světlou n/S a v neděli FBC Kutná Hora. Je hře je teoretický posun na 5. místo, avšak pro tým je důležité hlavně udržet současnou 6. pozici pro lepší nasazení do nadstavbové soutěže.

ELÉVOVÉ SE PŘEDSTAVILI NA TURNAJI V BRNĚ

V neděli se odehrál další turnaj Jihomoravské ligy elévů, který se tentokrát uskutečnil na hale Sportpoint v Brně. K vidění byly naše oba týmy Aligators White i Green.

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ SE PŘEDSTAVILY DOMA

Mladší žákyně se představily na dalším ligovém turnaji. Tentokrát se jednalo o domácí akci v Křenovické sportovní hale. Holky se postupně utkaly s Troopers, Buldočkami a Židenicemi. Komentář trenérky k utkáním si můžete přečíst níže.

SÉRIE PROHER ŽEN PROLOMENA, PORÁŽÍ SVITAVY

V neděli přivítaly naše ženy Aligators Šitbořice tým ze Svitav. První dvě třetiny vyrovnané utkání. V poslední části náš tým třemi brankami rozhodl o vítězství 5:2.

MUŽI PROHRÁVALI V PETROVICÍCH 0:4, PŘESTO VYHRÁLI

V sobotu se odehrálo poslední kolo základní části Národní ligy východ, ve kterém se náš tým utkal s týmem Z.F.K. Petrovice. Tým chtěl prodloužit vítěznou sérii na 3 zápasy. To se jim nakonec povedlo, i když prohrávali v první třetině 4:0.

ŽENY PŘIVÍTAJÍ PŘEDPOSLEDNÍ SVITAVY

V neděli se představí v hale v Křenovicích FBK TJ Svitavy, kterým patří 3 kola před koncem základní části předposlední pozice. Vzájemné zápasy jsou v letošní sezóně 1:1, když oba týmy udržely domácí tvrz.

MUŽE ČEKAJÍ V POSLEDNÍ KOLE Z.F. K. PETROVICE

V sobotu čeká mužský A-tým poslední zápas základní části, ve kterém budou cestovat do dalekým Petrovic. V tabulce již se pro tým nic nemůže změnit, ale vítězstvím se můžou připravit na boj o záchranu v Národní lize.

MUŽI ZVLÁDLI DRAMA A PORAŽÍ ROŽNOV 8:7

Po vítězném zápasem v Havířově chtěli muži potvrdit svou formu domácím zápasem s posledním týmem z Rožnova. Po dvou třetinách bylo nakročeno ke klidnému zisku 3 bodů, avšak soupeřova hra bez brankáře utkání zdramatizovala a rozhodovalo se v posledním chvíli utkání.