AligatorsZŠ Horní
2:14(0:6,2:2,0:6)
so 12. 10. 2024 19:00 @ SH Křenovice, Divize, 5. kolo

MUŽI SI PŘIPSALI DRTIVOU PROHRU S HORNETS

V sobotu se uskutečnilo další kolo Divize, ve kterém jsme přivítali v regionálním derby Hornets Brno ZŠ Horní. Oba týmy se před začátkem pohybovali na čelních místech tabulky, takže se očekával vyrovnaný souboj. Náš tým bohužel zápas absolutně nezvládl, když v polovině utkání prohrával již 8:0. Nakonec to byla prohra 2:14.

Muži v první třetině vůbec nestíhali a hodně chybovali. Soupeři se dařilo skoro ve všem, čehož byl stav po 1. třetině 0:6 po počtu střel 3:10. Pokračoval tak velký zmar prvních třetin v letošní sezóně.

Hned v úvodu 2. třetiny přišla další branka hostů, která vyhnala brankáře Padalíka z branky. Nastupující Dvořák měl hned plno práce, ale držel čisté konto 8 minut do přesné poloviny utkání, když soupeř využil naši špatnou rozehrávku. Vzápětí jsme se 2 prosadili. První branka byla po zajímavé situaci. Naši fanoušci se radovali, avšak rozhodčí po střele Tomáše Líznar rozpařil, že to nebyl gól. Po prvním přerušení si zavolal kapitány, a nakonec uznal branku. O minutu později přidal další branku Martin Dlouhý, když vymetl levou šibenici.

Poslední část byla opět v režii hostů, kteří stejně jako v první vstřelili 6 branek a náš tým žádnou nedal. Konečný výsledek 2:14 bohužel odpovídá situaci na hřišti.