Související zápasy

MLADŠÍ ŽÁCI WHITE SE PŘEDSTAVILI V NEZAMYSLICÍCH

Minulý víkend se nám poprvé v sezóně představili na hřišti i mladší žáci, kteří odcestovali na turnaj do Nezamyslic. Pojďme se společně podívat, jak se jim vedlo.

V prvním zápase kluci narazili na tým K1 Florbal Židenice, se kterým hráli už od začátku, velmi vyrovnaný zápas. Po první třetině se klukům podařilo dostat do tempa a soupeře porazili 5:3.

Ve druhém zápase nám stál v cestě tým Sokol Ivanovice na Hané. Po rozebrání prvního zápasu jsme do dalšího utkání nastoupili velmi aktivně a soupeře zdolali 1:6.

K zisku posledních třech bodů nás už stál jen soupeř z Vyškova, na kterého jsme z minulé sezóny neměli moc dobré vzpomínky, a tak jsme mu měli co vracet. V prvních minutách si Vyškov vypracoval několik gólových šancí, kterých ani jednou nevyužil. Naši kluci se šance chopili a začali trestat soupeřovy chyby. Utkání nakonec skončilo krásným vítězstvím 1:5 a mlži si po super výkonu na turnaji vybojovali 9 bodů.