Související zápasy

ŽENY POSTUPUJÍ V POHÁRU ZE 3. MÍSTA

O víkendu se uskutečnilo první kolo Poháru Českého florbalu žen, které se odehrálo v Horní Suché. Náš tým po zisku 6 bodů postoupil do dalšího kola, ve kterém se střetne s týmem Sklo Bohemia Světlá n/S.

První zápas pro Orel Rtyně v Podkrkonoší nabídl úvodní branku ve 4. minutě, když se soupeř dostal do vedení. Pár vteřin před koncem třetiny vyrovnala Petra Drápalová. V průběhu 2. části jsme brankou Kláry Konečné výsledek otočily, avšak soupeř v polovině poslední části srovnal. O vítěznou branku se postarala Iveta Špičáková.

Orel Rtyně v Podkrkonoší - Aligators 2:3
branky: 4. Nikola Brejtrová, 37. Karolína Skulbaševská - 15. Petra Drápalová, 26. Klára Konečná, 42. Iveta Špičáková; rozhodčí: Filip Mocek - Andrej Bílek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Alena Vokatá -3 - Sabina Dvořáčková -2; po třetinách: 1:1, 0:1, 1:1

Druhé utkání bylo derby pro K1 Florbal Židenice. Extraligový soupeř měl po celý zápas mírnou převahu, kterou dokázal zúročit 6 vstřelenými brankami z 30 střel. Náš tým dokázal pouze brankou Karoliny Kohoutkové v 1. třetině rozradostnit naše fanoušky.

Aligators - K1 Florbal Židenice 1:6
branky: 9. Karolína Kohoutková - 3. Veronika Pavelková, 7. Zuzana Žampachová, 13. Monika Zimolová, 17. Zuzana Žampachová, 32. Monika Zimolová, 37. Veronika Králová; rozhodčí: Filip Mocek - Petr Bezděčík; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Sabina Dvořáčková ? - Anna Kratochvílová ?; po třetinách: 1:3, 0:1, 0:2

První nedělní utkání bylo proti pražskému soupeři ACEMA Sparta Praha. Po vyrovnané první třetině, ve které se soupeř nejprve ujal vedení, avšak Gabriela Hamplová ve 14. minutě vyrovnala, jsme měli zápas pod kontrolou a po výborném výkonu brankářky jsme vyhrály 3:1. Branky daly ve druhé části Jitka Drápalová a Iveta Špičáková.

Aligators - ACEMA Sparta Praha 3:1
branky: 14. Gabriela Hamplová, 23. Jitka Drápalová, 24. Iveta Špičáková - 11. Nicola Braunová; rozhodčí: Andrej Bílek - Dalibor Plesník; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Sabina Dvořáčková 22 - Justýna Vlková 12; po třetinách: 1:1, 2:0, 0:0

Poslední zápas proti domácímu týmu se nám v úvodu vůbec nevydařil. Již v čase 1:47 ženy prohrávaly 2:0. Ve 4. minutě se nám podařilo snížil po brance Simony Janečkové. Ve druhé třetině nejprve odskočil soupeř na 2 branky, avšak snížil se podařilo Karolíně Kohoutkové. V poslední třetině se nám nepodařilo vyrovnat ani v přesilové hře.

FbK Horní Suchá - Aligators 3:2
branky: 1. Nela Blažková, 2. Hana Brůžková, 22. Sabrina Moravcová - 4. Simona Janečková, 28. Karolína Kohoutková; rozhodčí: Andrej Bílek - Radek Černý; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jana Dupčáková -2 - Sabina Dvořáčková ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 0:0

Se ziskem 6 boůd jsme se umístili na 3. místě v tabulce a v dalším kole pojedeme na půdu ligového soupeře ze Světlé nad Sázavou.