AligatorsSvitavy
5:2(0:0,2:2,3:0)
ne 18. 2. 2024 14:00 @ SH Křenovice, 1. liga žen, 22. kolo

SÉRIE PROHER ŽEN PROLOMENA, PORÁŽÍ SVITAVY

V neděli přivítaly naše ženy Aligators Šitbořice tým ze Svitav. První dvě třetiny vyrovnané utkání. V poslední části náš tým třemi brankami rozhodl o vítězství 5:2.

V první třetině se hrál florbal „nahoru dolů“, kde oba týmy předváděli pěkné útočné akce. Obě brankářky však míček za svá záda nepustila a odcházelo se za stavu 0:0.

O první branku v utkání se ve druhé třetině postaraly hostující hráčky, když propasírovaly míček na záda brankáře domácím Dvořáčkové. O vyrovnání se postarala Kateřina Vokálová, která po asistenci Moniky Zimolové, trefuje střelu pod ruku brankářky Svitav. O obrat se v 36. minutě zasloužila Karolína Kohoutková, která neskutečnou peckou rozvlnila síť. Přihrávku si přípsala Gabriela Hamplová. V čase 39:42 hosté srovnali.

„V prvních dvou třetinách se rovnoměrně střídaly pasáže, kdy měl navrch jeden tým a pak druhý.”
Tomáš Linhart, asistent trenéra žen Aligators Šitbořice

Na úvod poslední části dalekonosnou střelou vrátila náš tým do vedení Eliška Hroudná po asistenci Petry Drápalové. V začínající 49 minutě po krásné spolupráci po ose Gabriela Hamplová a Denisa Wronková náš tým odskakuje na rozdíl 2 branek. O finální skóre se postarala v 54. minutě Petra Drápalová, které přízemní střelou nedala brankářce šanci. Asistovala Veronika Martincová.

Aligators Šitbořice - FbK TJ Svitavy 5:2
branky: 31. Kateřina Vokálová, 36. Karolína Kohoutková, 41. Eliška Hroudná, 49. Denisa Wronková, 55. Petra Drápalová - 23. Klára Minářová, 40. Lucie Prokešová; rozhodčí: David Lovas - Ondřej Lukáš; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Sabina Dvořáčková 22 - Anna Bartošová 13; po třetinách: 0:0, 2:2, 3:0