PŘÍPRAVKA PROTI VELKÝM PAVLOVICÍM

V neděli 29.9.2024 jsme na hřišti v Brumovicích sehráli další mistrovské utkání s celkem z Velkých Pavlovic.

Utkání jsme rozehráli dobře, snažili jsme se vysoko napadat a znemožnit tak soupeři kombinační hru. Podařilo se nám díky naší aktivitě vstřelit první gól. Pak se začalo více dařit soupeři a dokázal vyrovnat. Pak se střídali úspěšné gólové akce na obouch stranách a byla z toho remíza 3:3. Bohužel následně jsme udělali dvě chyby po sobě v rozehrávce a hosté odskočili o dvě branky, tak skončil i poločas. Ve druhém poločase jsme už neměli tolik šancí a soupeř byl efektivnější v zakončení, svůj náskok tedy navýšil a nám už se před koncem podařilo pouze snížit. Díky patří hráčům obou mužstev za předvedenou férovou hru a rodičům za pomoc při chystání hřiště a povzbuzování. Trenéři přípravky