AligatorsSlovan
3:9(1:2,1:2,1:5)
so 16. 12. 2023 18:00 @ SH Křenovice, Národní liga, 15. kolo

POSLEDNÍ UTKÁNÍ ROKU NEDOPADLO PODLE PŘEDSTAV

Muži zakončili letošní kalendářní rok na domácí půdě utkáním s havířovským Slovanem. Soupeř rozhodl utkání především v poslední hrací části, ve které nasázel 5 branek. Krátkou reportáž naleznete níže.

Do utkání vstoupil lépe soupeř, který se prosadil již ve druhé minutě, a to zásluhou Fuska, kterému asistoval Vojáček. Stejná dvojice v 15. minutě zvyšovala na 2:0. Aligátory do utkání vrátil Jan Černovický, které v 18. minutě snížil na 1:2.

I vstup do druhé třetiny vyšel lépe soupeři. Tentokrát mu stačilo pouhých 74 vteřin k navýšení vedení. Poté přišla nabídka na snížení pro Aligátory v podobě přesilové hry, která však zůstala nevyužita. To muže dlouho nemrzelo, protože za necelou minutu bylo nařízeno trestné střílení. Toho se chopil Adam Doupovec a bez problémů proměnil. Odpověď soupeře přišla bohužel rychleji, než by si domácí představovali. Během 50 vteřin soupeř odskočil opět do 2 brankového vedení. Druhá polovina třetiny nabídla nespočet šancí, žádná však nebyla využita.

Ve třetí třetině se muži drželi, a to až do 53. minuty, kdy soupeř definitivně strhl vítězství na svoji stranu. 4 brankami v rozmezí 5 minut z holí Fuska, Charváta, Vojáčka a Vinárka zajistil soupeř kompletní balík bodů pro hostující celek. V 55. minutě korigoval skóre Viktor Kříčka.

Aligators Klobouky - TJ Slovan Havířov 3:9
branky: 18. Jan Černovický, 27. Adam Doupovec, 55. Viktor Kříčka - 2. Kryštof Fusek, 15. Kryštof Fusek, 22. Jakub Molin, 28. Dominik Vinárek, 44. František Kyc, 53. Kryštof Fusek, 54. Patrik Charvát, 57. Jan Vojáček, 58. Dominik Vinárek; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Samuel Polák 24, Zdeněk Korec 1 - Ivo Sikora 27; po třetinách: 1:2, 1:2, 1:5