AligatorsP.E.M.A.
4:6(0:0,3:1,1:5)
so 13. 1. 2024 20:00 @ SH Křenovice, Národní liga, 17. kolo

MUŽI ZTRATILI DOBŘE ROZEHRANÉ UTKÁNÍ

V polovině utkání to vypadalo na vydařený výkon ze strany Aligátorů. Ve druhé polovině však Opava změnila přístup a 5 brankami otočila utkání. Reportáž z prvního domácí utkání v novém roce naleznete níže.

Tým pod vedením Jakuba Gremmela vstoupil do utkání lépe. Od prvních chvil byli muži na balónku a snažili se tvořit hru. I přes to, že muži měli ze hry více, tak soupeři se podařilo zaměstnat Samuela Poláka více než jeho protějška Bezděka. Nic to však nezměnilo na tom, že skóre se během prvních dvacet minut neměnilo.

10 vteřin druhé třetiny stačilo Aligátorům, aby šli do vedení. Volný míček si našel Matyáš Zouhar a prostřelil Bezděka. Opava po obdržené zvýšila otáčky, z čehož pramenilo vyloučení Zbořila. I přes to, že P.E.M.A. nevyužila početní výhodu, vyrovnávací branky se dočkala. V polovině utkání se prosadil Stejskal. Jak na horské dráze, otěže utkání poté převzali domácí. Dvěma brankami Konstanta a Karpíška si muži zajistili vedení do závěrečné části.

Třetí třetina byla bohužel v režii soupeře. Ve 45. minutě se hostujícím hráčům podařilo snížit na rozdíl jediné branky. Zlomový okamžik, resp. zlomových 16 vteřin, nastalo v čase 47:35. Aligátoři měli možnost přesilové hry, během které nejenže nenavýšili své vedení, ale dokonce však dvakrát inkasovali a Opava šla do vedení. Vedení potvrdili v poslední desetiminutovce dvěma brankami z holí Repčeka a Klečka. Pavlu Zbořilovi se sice podařilo využít závěrečnou přesilovou hru, bohužel to vedlo jen ke kosmetické úpravě skóre.

Muži podlehli Opavě v dobře rozehraném utkání 4:6. Již v neděli čeká Áčko mužů výlet do Zlína.

Aligators Klobouky - S.K. P.E.M.A. OPAVA 4:6
branky: 21. Matyáš Zouhar, 32. Filip Konstant, 36. Martin Karpíšek, 60. Pavel Zbořil - 29. Petr Stejskal, 45. Jiří Šebesta, 48. Petr Stejskal, 48. Dominik Klimscha, 53. Vojtěch Repček, 56. Marek Klečka; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Samuel Polák 24 - Kryštof Bezděk 21; po třetinách: 0:0, 3:1, 1:5