FBC PřerovAligators
8:3(2:0,4:1,2:2)
ne 26. 11. 2023 17:00 @ SH SK START PŘEROV, Národní liga, 12. kolo

MUŽI ZAVÁHALI S PŘEROVEM

Muži se v neděli utkali v rámci 11. kola Národní ligy s celkem FBC Přerov. Soupeř na své půdě nenechal nic náhodě a našim mužům nedal šanci. Muži podlehli Přerovu 3:8. Reportáž k víkendu naleznete níže.

Vstup do utkání vyšel lépe soupeři, když první branku zaznamenal v 9. minutě, a to z hole Hrabala. Muži dostali příležitost ke srovnání v 17. minutě, při vyloučení Šefčíka. Bohužel nejenže muži tuto příležitost nevyužili, ale dokonce inkasovali z hole Kowalika. Do 1. pauzy tak muži odcházeli s dvougólovým mankem.

Na druhou část muži budou dlouho vzpomínat. V polovině utkání se podruhé prosadil Kowalik a bylo to 0:3. Naději mužům dala branka Mateje Galajdy, který po asistenci Jakuba Repky snižoval na 1:3. Bohužel závěr druhého dějství měli pod taktovkou hráči Přerova. 3 brankami v rozmezí 87 vteřin definitivně naklonili váhy utkání na svou stranu.

Pozitivním bodem pro tým Jakuba Gremmela může být zlepšený výkon ve třetí části, kterou díky brankám Černovického a Chovana pomyslně remizovali 2:2.

Muži si tak v 11. kola Národní ligy nepřipsali žádný bod a patří jim ve vyrovnané tabulce dělená 9.-11. pozice. Již příští sobotu budou mít muži příležitost napravit své zaváhání, a to na domácí půdě proti celku FBC Intevo Třinec.

FBC Přerov - Aligators Klobouky 8:3
branky: 9. Filip Hrabal, 17. Ondřej Kowalik, 28. Ondřej Kowalik, 38. Adam Zoubek, 39. Jonáš Pavliš, 39. Matěj Ševčík, 51. Michal Hrabica, 58. Matěj Ševčík - 35. Matej Galajda, 45. Jan Černovický, 49. Roman Chovan; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 98; zásahy brankářů: Michael Hruška 19 - Vojtěch Dvořák 17; po třetinách: 2:0, 4:1, 2:2