Související zápasy

MUŽI V POHÁRU POSTUPUJÍ A ČEKÁ JE WARRIORS

O víkendu čekalo mužský tým další kolo Poháru Českého florbalu. Cestovali do Zlínského kraje, kde se utkali v Uherském Hradišti s místním orlem. Slavností buly vhodil zakladatel našeho klubu a dlouholetý předseda Jaroslav Hála, který je aktuálně trenér v organizaci domácího týmu.

Náš tým předvedl velmi dobrou úvodní třetinu, ve které si vypracoval 6 brankové vedení. Stejný počet branek jsme dokázali vsítit i ve druhé části, po které na světelné tabuli bylo průběžné skóre 2:12. Ve 3. třetině jsme přidali ještě několik branek a zápas skončil výhrou 16:2.

První kanadské body v mužském dresu si připsali juniorští nováčci z ročníku 2007 – Jan Jeřábek a Tomáš Soják, za což jim gratulujeme.

V dalším kole nás čeká Warriors Nový Jičín, který se v loňské sezóně oddělit od našeho pravidelného soupeře – Rožnov pod Radhoštěm.

Orel Uherský Brod - Aligators 2:16
branky: 26. Karel Semela, 40. Michal Machara - 2. Jakub Hladký, 6. Ivan Drtil, 12. Filip Konstant, 13. František Chmela, 14. Pavel Zbořil, 15. Martin Dlouhý, 21. Pavel Zbořil, 23. Tomáš Líznar, 25. Filip Konstant, 29. Pavel Zbořil, 32. Pavel Zbořil, 35. Tomáš Líznar, 52. Tomáš Soják, 56. František Chmela, 58. Tomáš Jedlička, 60. Pavel Zbořil; rozhodčí: Tomáš Kašík - Kateřina Vrlová; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Marek Sedláček ? - Aleš Padalík -2; po třetinách: 0:6, 2:6, 0:4