Warriors Nový JičínAligators
7:4(2:2,0:1,5:1)
so 7. 9. 2024 16:00 @ ABC Nový Jičín, Pohár, 4. kolo

MUŽI V POHÁRU KONČÍ

O víkendu se odehrálo další kolo Poháru Českého florbalu, ve kterém náš tým mužů cestoval do Nového Jičína, kde se utkal s místními Warriors. Bohužel ani vedení 4:2 v průběhu poslední třetiny na vítězství nestačilo a tým po prohře 7:4 v poháru končí.

První branka utkání padla v 8 minutě, když domácí využili protiútoku. Náš tým srovnal o chvilku později, střelcem byl Ladislav Dufek, který využil asistenci Pavla Zbořila. V čase 12:07 otočil vývoj utkání Pavel Zbořil po asistenci Tomáše Líznara. Po 42 vteřinách domácí vyrovnali na stav 2:2, který vydržel až do konce třetiny, i když náš tým měl 2 přesilové hry.

Hned v první třetinách 2. častí nás poslal do vedení svou druhou brankou Ladislav Dufek, kterému asistoval Tomáš Líznar. Oba týmy nevyužili nabídnuté přesilové hry, takže stav zůstal nezměněn.

O navýšení našeho vedení se ve 43. minutě postaral Tomáš Jedlička po asistenci Filipa Konstanta. Ve 46. minutě domácí tým snížil využitou přesilovou hrou. Šanci na vyrovnání dostal domácí tým v 51. minutě, avšak nařízené trestné střílení nevyužil. Závěr zápasu se bohužel našemu týmu nepovedl, když soupeř dokázal nejprve vyrovnal v 55.minutě a následně vstřelit ještě 3 branky, z nichž poslední byla již při hře bez brankáře.