AligatorsOrlice
11:8(3:4,4:2,4:2)
so 28. 9. 2024 20:00 @ SH Křenovice, Divize, 3. kolo

MUŽI V DIVOKÉM UTKÁNÍ PORAZILI LETOHRAD

V sobotu se poprvé v letošní sezóně představil mužský tým v domácím prostředí v Křenovicích. Přijel soupeř z Letohradu. V první třetině náš tým prohrával již 1:4, avšak nakonec se mu v divokém utkání podařilo zvítězit 11:8.

Neuběhlo ani 6 minut úvodní třetiny a soupeř již vedl o 2 branky. O naši první branku se postaral Tomáš Líznar, pro kterého vybojoval míček Pavel Zbořil. Hosté pak pokračovali ve fantastické efektivitě. Sice jsme hráli na míčku, ale soupeř při každém přechodu na útočnou polovinu skóroval. V čase 13:03 bylo výsledek na světelné tabuli hrozivých 1:4. Do konce třetiny se nám podařilo snížil. Nejprve Ladislav Dufek jsou brankou, otočen zády k brance, dal na 2:4 a potom využil Jakub Hladký volný úder na hranici velkého brankoviště. Stav po třetině byl tedy 3:4.

Jak se úvod první častí domácím nepodařil, tak ve druhé části to bylo fantastický. Nejprve vyrovnal střelou ze středu hřiště Tomáš Jedlička, a v čase 22:59 nás poslal poprvé v utkání do vedení Tomáš Líznar, jehož přihrávku si obránce srazil do vlastní sítě. Přesně o minutu později jsme již vedli o 2 branky. Pavel Zbořil se ze své typické střeli od mantinelu nemýlil. Soupeři se podařilo vyrovnat v polovině třetiny. Nejprve využil v poslední vteřině přesilovou hru a následně využil zaváhání naší obrany. V 36. minutě jsme se vrátili do vedení. Nejprve Tomáš Líznar poslal přihrávku vzduchem na Pavla Zbořila, který promáchl. Pro míček si ale doběhl do rohu, ze kterého poslal přihrávku vzduchem na Ladislava Dufka, který dorazil do odkryté branky. Od vyrovnání zachránil 3 vteřiny před koncem náš tým brankář Aleš Padalík svým skvělým zákrokem.

I poslední třetinu začal brankou Tomáš Jedlička, který několik vteřin dribloval za brankou a přemýšlel, kterou stranou vyjede. Nakonec si vybral dobrou stranu a navýšil na 8:6. V čase 46:46 se nám podařilo využít přesilovou hru, když Tomáš Líznar z úhlu propálil hostujícího brankáře. Ve 49. minutě vstřelil naši 10 branku Ladislav Dufek po akci 2 na 1. Další branka se nám podařila vsítit v oslabení, když 20 vteřin oslabení hrála s míčkem na útočné polovině dvojice Filip Konstant a Jakub Hladký, kteří 1 vteřinu po oslabení vstřelili branku. Soupeř pak snížil dvěma brankami v našem oslabení na konečných 11:8.