AligatorsTorpedo
7:8(1:1,1:3,5:4)
ne 12. 11. 2023 18:00 @ SH Křenovice, Národní liga, 10. kolo

MUŽI TĚSNĚ PADLI S HAVÍŘOVEM

I přes lepší vstup do utkání i 3. třetinu stála muže nepovedená prostřední část všechny body z domácího utkání 10. kola Národní ligy. Soupeř Torpedo Havířov si zpět na sever veze všechny body po výhře 8:7. Krátkou reportáž z utkání včetně pozápasových hodnocení naleznete níže.

Prvním, kdo se radoval v neděli v Křenovické sportovní hale, byli domácí Aligátoři. Již ve 3. minutě se prosadil Adam Doupovec po asistenci Mateje Galajdy. Další využitou brankovou situaci viděli fanoušci až na sklonku 15. minuty, kdy vývoj utkání vyrovnal hostující Kahánek.

Druhá třetina se Aligátorům nepovedla. V 21. minutě přidal druhou branku Kahánek. O šest minut později zvýšil na 3:1 Vilím a ten stejný hráč přidal i druhou branku. Nelichotivý stav 1:4 upravil ve 35. minutě svojí brankou Filip Konstant.

Třetí třetina se mužům naopak velmi povedla a fanoušci útočného florbalu si v Křenovicích přišli na své. Postupně se prosadilo pět různých Aligátorů - Chovan, Křička, Zouhar, Zbořil a Doupovec. Bohužel kromě pěti Aligátorských branek se prosadil několikrát i soupeř, a to celkem 4x. Což bohužel dává celkové skóre 7:8 z pohledy našich mužů. Za hosty řídil utkání hattrickem Jakub Vilím.

Aligators Klobouky - Torpedo Havířov 7:8
branky: 3. Adam Doupovec, 35. Filip Konstant, 41. Roman Chovan, 47. Matyáš Zouhar, 56. Viktor Kříčka, 59. Pavel Zbořil, 60. Adam Doupovec - 15. Radim Kahánek, 21. Radim Kahánek, 27. Jakub Vilím, 34. Jakub Vilím, 46. Jakub Vilím, 50. Tomáš Vlach, 57. Kamil Peřka, 60. David Křižák; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Samuel Polák 17 - Vojtěch Vilím 25; po třetinách: 1:1, 1:3, 5:4