PelhřimovAligators
10:6(6:2,1:4,3:0)
so 5. 10. 2024 19:00 @ SH ZŠ Osvobození Pelhřimov, Divize, 4. kolo

MUŽI SI V PELHŘIMOVĚ PŘIPSALI PRVNÍ PORÁŽKU

O víkendu se uskutečnil zápas o čelo ligové tabulky. Náš tým se utkal se Spartakem Pelhřimov, který zatím také neztratil ani bod. Na utkání si našlo cestu necelých 200 diváků, což vytvořilo fantastickou atmosféru. Nám se bohužel dařilo pouze ve 2. třetině, což na vítězství v zápase nestačilo. Tým si připsal prohru 6:10 a o nápravu se může postarat v dalším zápase na domácí půdě, když vyzve Hornets Brno.

V první třetině se roztrhl pytel s brankami. Soupeř otevřel skóre ve 4 minutě. Nám se podařilo využít chyby v rozehrávce Pelhřimova a srovnat z čepele Martina Dlouhého v 5. minutě. Za 78 vteřin soupeř 2 brankami odskočil do vedení 3:1. O minutu později v čase 7:01 snížil Pavel Zbořil na 2:3. Soupeři se nadále dařilo v efektivním zakončení a v čase 14:53 jsme již prohrávali 6:2 a došlo na střídání brankáře. Do konce třetiny se již nic dalšího nestalo.

Ve druhé třetině jsme náskok soupeře začali stahovat. Ve 23. minutě si soupeř vstřelil vlastní branku a v čase 25:19 dal svůj druhý gól v zápase Pavel Zbořil. Soupeře jsme nadále tlačili, avšak soupeř z akce ve 33. minutě navýšil nazpět vedení o 3 branky. Náš tým se ovšem nevzdal a 2 brankami během dvou minut se dostal na dostřel 1 branky. Prosadili se Tomáš Jedlička, který využil chyby soupeře a Ladislav Dufek. Ve 37. došlo ke vzájemnému vyloučení, ovšem branku při hře 4 na 4 jsme neviděli. Stav zůstal 7:6 pro domácí.

V úvodu 3. třetiny jsme obránili oslabení po vyloučení Jakuba Hladkého a šli si za vyrovnáním. Bohužel se nám to nedařilo. O svém vítězství rozhodl soupeř mezi 53. a 56. minutou, když nám vstřelil 3 branky, čímž navýšil vedení na 10:6.