Související zápasy

MUŽI POSTUPUJÍCÍ V POHÁRU Z 1. MÍSTA

Mužský tým má ze sebou úspěšný start do nové sezóně. V 1. kole Poháru Českého florbalu se jim podařilo získat 10 bodů na 3 výhry a remízu. Velmi povedení víkend má za sebou Pavel Zbořil, kterému se podařilo získat 14 kanadských bodů.

Start úvodního zápasu proti Orel Dolní Bojanovice + Břeclav byl hororový. Uběhlo 20 vteřin a soupeř se dostal do vedení díky brance Viktora Kříčky, který v minulé sezóně dával branky v našem dresu. Po 4 vteřinách srovnal Tomáš Jedlička po asistenci Martina Dlouhého, který do konce třetiny dalšími 2 přihrávkami pomohl otočit skoré na 3:1. Zbytek zápasu byl v naší režii, kdy konečný výsledek byl 6:2 a to jsme ještě neproměnily 2 trestní střílení.

Orel Dolní Bojanovice + Břeclav - Aligators 2:6
branky: 1. Viktor Kříčka, 28. Petr Hübl - 1. Tomáš Jedlička, 3. Pavel Zbořil, 15. Adam Doupovec, 22. Pavel Zbořil, 38. Filip Konstant, 40. Tomáš Jedlička; rozhodčí: Josef Pařízek - Petr Kos; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Ondřej Matulík ? - Vojtěch Dvořák ?; po třetinách: 1:3, 1:1, 0:2

Druhý zápas pro Andone SK Jihlava skončil remízou 5:5, když se během utkání přelévalo vedení z jedné strany na druhou, avšak nikdo nedokázal odskočil o více než 1 branku.

Aligators - Andone SK Jihlava 5:5
branky: 6. Pavel Zbořil, 9. Filip Konstant, 22. Pavel Zbořil, 22. Tomáš Jedlička, 37. Adam Doupovec - 4. Tomáš Hroděj, 7. Denis Kolář, 21. Marek Formáček, 30. Tomáš Dibelka, 34. Denis Kolář; rozhodčí: Josef Pařízek - Petr Kos; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 69; zásahy brankářů: Aleš Padalík ? - Jiří Břečka ?; po třetinách: 2:2, 2:2, 1:1

V neděli jsme proti Florbal Židenice vstoupili do utkání jako uragán. První třetina skočila 7:0 a zápas jsme pak v klidu dovedly do vítězného konce 11:1.

Aligators - K1 Florbal Židenice 11:1
branky: 2. Adam Doupovec, 5. Ivan Drtil, 6. Adam Doupovec, 7. Pavel Zbořil, 10. Tomáš Jedlička, 12. Pavel Zbořil, 15. Ivan Drtil, 16. Pavel Zbořil, 29. Pavel Zbořil, 34. Jakub Umlášek, 45. Pavel Zbořil - 39. Václav Hnaníček; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Petr Kos; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Ondřej Horník ? - Tadeáš Nevrkla ?; po třetinách: 7:0, 2:0, 2:1

Poslední zápas pro Snipers Třebíč byl o tom, kdo vyhraje skupinu. Soupeř měl zatím 9 bodů za 3 výhry. První branka padla hned v 1. minutě, když se prosadil Pavel Zbořil. Po 1. třetiny byl stav 4:1. Ve druhé třetině soupeř snížil na rozdíl 1 branky, avšak náš tým si vítězství pohlídal a po vítězství postoupil do dalšího kola z 1. místa ve skupině.

Snipers Třebíč - Aligators 3:6
branky: 4. Martin Žák, 19. Adam Benáček, 20. Tomáš Čaloud - 1. Pavel Zbořil, 5. Tomáš Jedlička, 9. Pavel Zbořil, 9. Martin Dlouhý, 27. Ivan Drtil, 41. Tomáš Kalus; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Petr Kos; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Jan Bazala -6 - Vojtěch Dvořák ?; po třetinách: 1:4, 2:1, 0:1

Soupeřem ve druhém kole bude Orel Uherský Brod.