AligatorsChodov
5:14(2:3,2:6,1:5)
čt 17. 8. 2023 18:00 @ SH Křenovice, Pohár, 2. kolo

MUŽI NEZVLÁDLI DOMÁCÍ BITVU S CHODOVEM

Druhé utkání vrcholové části poháru ČF bylo pro muže možnost vylepšit výsledek prvního utkání proti Bulldogs. Ani tentokrát to mužům na vítězství nestačilo.

Jak tomu bývá v mnoha utkáních, muži i do utkání s Chodovem vstoupili lépe. Na sklonku třetí minuty vybojoval balónek Tomáš Líznar, předložil jej svému jmenovci Jedličkovi a ten se nemýlil. Hostující Matěj Netrefa byl proti tomuto vedení a v 10. Minutě srovnal vývoj utkání.
Netrvalo to ani 3 minuty a Matěj Netrefa se trefil podruhé.

Do konce třetiny se každý tým prosadil jednou. Za domácí to byl Mikuláš Svoboda, který v čase 15:38 prostřelil brankáře Dittricha. Na konci třetiny vrátil vedení Chodovu Matěj Matoušek, který zamířil přesně z dálky.

Klidnějšího úvod druh třetiny sedl více našim mužům, kterým se podařilo skóre vyrovnat. Svoji první branku v Aligátorské dresu zaznamenal Jan Černovický.
Bohužel pak následovala dlouhá a nepříjemná převaha Chodova, který odskočil až do 6 brankového rozdílu. Skóre na 4:9 korigoval z přesilové hry přesnou trefou Pavel Zbořil, a to na samotném konci třetiny.

I začátek třetí hrací části vyšel lépe našim mužům. Po 56 vteřinách udeřila znovu dvojice Tomáš Jedlička a Tomáš Líznar. První zmiňovaný snižoval na 5:9. Chodov nepřipustil ke konci žádné drama a postupně zvyšoval svůj náskok až na konečných 5:14.

Aligators - FLORBAL CHODOV 5:14
branky: 3. Tomáš Jedlička, 16. Mikuláš Svoboda, 22. Jan Černovický, 39. Pavel Zbořil, 41. Tomáš Jedlička - 10. Matěj Netrefa, 13. Matěj Netrefa, 20. Marek Matoušek, 26. Matěj Netrefa, 27. Marek Šmíd, 28. Ondřej Štefek, 31. Marek Matoušek, 33. Matěj Jambor, 34. Daniel Eremiáš, 52. Antonín Votava, 53. Jakub Dufek, 54. Ondřej Štefek, 59. Daniel Eremiáš, 60. Matyáš Borek; rozhodčí: Jan Frýdek - Michal Havelka; vyloučení: 4:3; využití: 1:3; diváků: 19; zásahy brankářů: Samuel Polák 28 - Tadeáš Dittrich 7, Josef Šedivý 3; po třetinách: 2:3, 2:6, 1:5