AligatorsZlín
3:11(1:5,0:1,2:5)
so 28. 10. 2023 18:00 @ SH Křenovice, Národní liga, 8. kolo

MUŽI NEZLOMILI DOMÁCÍ SÉRII

I přes 100% úspěšnost na hřištích soupeře se ani tentokrát mužům nepodařilo zvítězit v Křenovicích. Vstup do utkání byl dobrý, ale muži na něj nedokázali navázat a se Zlín Lions prohráli poměrem 3:11. Reportáž z utkání naleznete níže.

Jako první se v Křenovické sportovní hale radovali domácí fanoušci, a to ve druhé minutě. Jakub Hladký využil asistence Martina Karpíška a otevřel skóre utkání. Bohužel, jak se smutným zvykem, tak tohle vedení mužům dlouho nevydrželo. Již po 21 vteřinách srovnal vývoj utkání Vladimír Blažek, asistenci zaznamenal Michal Kundrata. Stejná dvojice si akci zopakovala o 3 minuty později a bylo to 1:2 z pohledu Aligátorů.

Mužům se nepodařilo udržet dvojici Blažek a Kundrata na uzdě. V 10. minutě si role prohodili a druhý jmenovaný zvyšoval na 3:1. Jak kdyby to nestačilo, ve 12. minutě to bylo již 4:1 a opět se prosadil Blažek za asistence koho jiného, než Michala Kundraty. Ve 20., potažmo 21. minutě to bylo již 6:1 a u obou branek byl Blažek. Skóre 6:1 si oba týmy přenesly i do třetí části.

Do posledního dějství vstoupili lépe naši muži a vypadalo, že chtějí s utkáním něco udělat. Po 39 vteřinách se trefil přesnou ranou Chovan po 4 minutách i Líznar a bylo to 3:6. Bohužel pak přišlo vyloučení, které soupeř potrestal a převrátil tak momentum utkání zpět na svojí stranu. Navíc v poslední desetiminutovce přidali další 4 branky.

Muži tak na domácí půdě podlehli Zlín Lions konečným výsledkem 3:11. Příští sobotu muže čeká výjezd do Šumperka, kde vyzvou domácí celek Asper Šumperk.