AligatorsHranice
7:8(1:5,3:2,3:1)
so 30. 9. 2023 20:00 @ SH Křenovice, Národní liga, 4. kolo

MUŽI DOMA VYZVOU HRANICE

Opět po týdenní pauze, kdy muži hráli na půdě soupeře, se Národní liga vrací do Křenovic. V sobotu od 20:00 v rámci 4. kola přivítají soupeře FBC Hranice. Krátké preview naleznete v článku.

Minulé utkání ve Třinci muži zvládli. Sice až po prodloužení, ale cíl zvítězit byl splněn. Nyní je čeká další výzva a to domácí utkání s Hranicemi.

Naši muži za uplynulá 3 kola nasbírali 4 body do tabulky za 2 vítězství v prodloužení, za což jim náleží 8. místo v Národní lize. Jejich soupeř, FBC Hranice má na kontě 2 body za vítězství 6:5pp v minulém utkání proti Rožnovu a nachází se o 2 příčky níže, tedy na 10. místě.

Při pohledu na statistiky vidíme lehkou převahu na straně hostí, co se úspěšnosti střelby týče. Oba týmy mají na kontě 15 branek. Zatímco naši muži na ně potřebovali 90 střel, tak soupeři stačilo pouhých 68 střel. Úspěšnost přesilových her je na straně Aligátorů, ale v rámci oslabení mají navrch hosté. Tyto ukazatele však nejsou příliš směrodatné, když oba týmy měly k dispozici maximálně 3 početní výhody nebo čelily stejnému počtu přesilových her.

Na závěr se podíváme na lídry kanadských bodování. Hostům vévodí Jan Kolajta se 3 brankami a 3 asistencemi. Aligátoři mají Adama Klimeše a Jana Černovického, kteří mají oba na kontě 4 kanadské body za shodný počet branek a asistencí (3+1).

Přijďte muže podpořit v boji o důležité body! V sobotu od 20:00 v Křenovické sportovní hale.