Související zápasy

MLADŠÍ ŽÁCI GREEN BOJOVALI V DALEKÉ SVITÁVCE

Čekal nás další víkendový turnaj ve Svitávce, ve kterém se očekávalo, že navážeme na naši vítěznou vlnu z minulého turnaje.

V prvním zápase jsme narazili na Husovice, které byly považovány za outsidera, protože v letošní sezóně nevyhráli ani jediné utkání. První polovina probíhala velice vyrovnaně, což náš tým rozhodilo, protože jsme doufali, že od začátku půjdeme rychle do vedení. Nakonec jsme si tempo hry začali diktovat sami a utkání se otočilo v náš prospěch. Zápas jsme vyhráli 3:8.

Ve druhém zápase jsme narazili na soupeře z Boskovic, který na turnaj přijel v silné sestavě. První polovina utkání pro nás začala ledovou sprchou, kdy už po 25 sekundách jsme prohrávali 0:2. Soupeř nás velmi tlačil a vynikal svou kombinační hrou, kterou se nám v několika momentech zápasu povedlo odrazit. Druhá polovina se přenášela ze strany na stranu a dospěla až do stavu 4:6, kdy zbývala poslední minuta utkání a náš tým se rozhodl pro odvolání gólmana na hru 6 na 5. Tenhle experiment se nám nepovedl a prohráli jsme 4:8.

V poslední zápase nás vyzval tým Atlas Blansko. První i druhá polovina zápasu byla velmi vyrovnaná a se soupeřem jsme se rvali v každé minutě. V průběhu zápasu jsme čelili dvěma oslabením, ve kterých jsme soupeře k ničemu nepustili. S chladnou hlavou se nám podařilo vsítit rozhodující gól zápasu a v odvetě jsme Blansko porazili 1:2.