HraniceAligators
3:2(1:0,2:0,0:2)
ne 10. 12. 2023 17:00 @ SC NAPARIA Hranice na Moravě, Národní liga, 14. kolo

DRUHÁ TĚSNÁ PORÁŽKA S HRANICEMI

Stejný výsledek, co se rozdílu branek týče, mělo i druhé střetnutí A-týmu mužů s Hranicemi. V rámci 14. kola Národní ligy podlehli celku FBC Hranice 2:3. Shrnutí utkání naleznete níže.

V nedělním měření sil našich mužů a hostitele z Hranic na Moravě se jako první radoval soupeř. V 16. minutě byl vyloučen Jakub Repka a soupeř nabídnutou výhodu ihned využil, když se prosadil Jan Grygar po přihrávce jmenovce Kolajty.

Druhou třetinu ovládl soupeř, přesněji Jan Kolajta, který se prosadil 2x během 3 minut uprostřed utkání. Díky jeho brankám šel soupeř do vedení 3:0. I přes množství šancí, které naši muži měli, se jim nepodařilo branku vsítit. Tuto situaci nezměnila ani přesilovka, kterou mužům nabídli arbitři Kubala a Mik po faulu Dobše na sklonku druhé části.

První polovina třetí třetiny se nesla v opatrném duchu. Obraz hry změnila druhá přesilova hra, která byla nabídnuta Aligátorům. Tu po 61 vteřinách využil Roman Chovan po přihrávce Zbořila. Tento stav nevydržel na tabuli ani dvě minuty. V 57. snížil na rozdíl jediné branky Filip Konstant. Muži se dostali i k powerplay, a to necelých 120 vteřin před koncem základní hrací doby. Bohužel tato výhoda zůstala nevyužita a 3 body, tak zůstaly v držení domácích Hranic.

FBC Hranice - Aligators Klobouky 3:2
branky: 17. Jan Grygar, 28. Jan Kolajta, 30. Jan Kolajta - 55. Roman Chovan, 57. Filip Konstant; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Jakub Kosar 14 - Samuel Polák 11; po třetinách: 1:0, 2:0, 0:2

Pozápasové hodnocení trenéra Pavla Volka:
Chtěl bych poděkovat domácímu týmu za předvedenou hru. Přesně jsme věděli co domácí budou hrát a padesát minut jsme nebyli na hřišti. Chybělo nám nasazení a rychlost bez míčku. Já můžu pochválit za posledních deset minut náš tým, tam už byla kvalita, rychlost. Nic jiného nám nezbývá než přijít na trénink.