Aligators
AligatorsBulldogs
1:9(0:0,1:1,0:8)
st 9. 8. 2023 18:00 @ SH Křenovice, Pohár, 2. kolo

40 MINUT VYROVNANÉ HRY, TŘETÍ TŘETINA ROZHODLA

Muži i přes velkou snahu nedosáhli na první pohárové vítězství letošního ročníku. Jedinou branku vstřelil Pavel Zbořil.

Začátek utkání byl opatrný. Soupeři byli více na míčku, ale jejich hra nepřinášela vyložené šance. Muži se dostali do několika nebezpečných situací, ale ani ty jim nepřinesli chtěné vedení.

První branku viděli fanoušci až ve druhé třetině a jako první se radovali naši muži. Pohotovou rozehrávkou z rohu hřiště našel Adam Klimeš volného Pavla Zbořila, který z blízkosti prostřelil jinak bezchybného Koudelku. Radost nevydržela mužům dlouho, neboť do druhé přestávky bylo skóre opět vyrovnané.

Zmíněná druhá přestávka více prospěla hostujícím Bulldogs, protože třetí třetina byla v jejich režii. Tomu napovídá i skóre z této části hry, 0:8. Muži se ve třetí třetině trápili, jak herně, tak ke konci i fyzicky. Buldokům bohužel podlehli 1:9.

Muži mají na nabrání sil přesně týden. Již příští čtvrtek je na domácí půdě čeká superligový soupeř, FATPIPE Florbal Chodov.