Kutná HoraAligators
4:2(1:1,2:0,1:1)
ne 25. 2. 2024 15:00 @ SH Kutná Hora Klimeška, 1. liga žen, 24. kolo

ŽENY ZTRATILY ZÁPAS S KUTNOU HOROU VE DRUHÉ TŘETINĚ

V neděli se odehrálo poslední kolo základní části 1. ligy žen, ve kterém čekal náš tým žen venkovní zápas v Kutné Hoře. Domácí tým byl favorit, protože se nacházel na druhém místě tabulky. Domácí tým si zápas pohlídal a vyhrál 4:2, o čemž rozhodl hlavně ve druhé třetině.

Na úvodní branku utkání diváci moc nečekali. Ve 2. minutě otevřela skóre domácí Kateřina Moravcová, která přízemní střelou z první prostřelila brankářku Dvořáčkovou. O vyrovnání se postarala juniorka Denisa Wronková, která utekla středem hřiště a prudkou střelou nedala šanci. Asistovala Martina Horáková.

Druhá třetina byla z pohledu střel vyrovnaná, avšak žádná z našich střel za zády hostující brankářky neskončila. Naopak domácí tým využili brejkové situace a okolo 30. minuty dvěma brankami odskočil na 3:1.

„Proměněná powerplay je pozitivem dále.”
Zdeněk Dolíhal, trenér žen Aligators Šitbořice

Třetí třetina byla dosti rozkouskovaná několika vyloučeními. V čase 49:36 se prosadila domácí hráčka, které se jen pár vteřin před brankou vrátila z trestné lavice. Náš tým na konci zápasu již jen korigoval brankou Tamary Pevné na 4:2 z přesilové hry, kterou navýšila jedna hráčka na hru 6 na 4.

FBC Kutná Hora - Aligators Šitbořice 4:2
branky: 2. Kateřina Moravcová, 30. Kristýna Venclová, 32. Lucie Klepalová, 50. Natálie Beranová - 9. Denisa Wronková, 59. Tamara Pevná; rozhodčí: Petr Drahoňovský - Maximilián Mako; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 81; zásahy brankářů: Lucie Melicharová 20 - Sabina Dvořáčková 35; po třetinách: 1:1, 2:0, 1:1