Související zápasy

ŽENY MAJÍ STAV PLAY-OFF 1:1 NA ZÁPASY

O víkendu se odehrálo 1. kolo play-off 1. ligy žen, ve kterém jsme se utkali s týmem Sklo Bohemia Světlá n/S, které je vyrovnané na zápasy, když oba zápasy skončily po 60 minutých vyrovnaným výsledkem, o postupujícím rozhodne 3. utkání v Křenovicích.

V sobotním utkání nemuseli diváci na branku čekat dlouho. Soupeři ze Světlé již v 3. minutě vstřelili první branku. Náš tým vyrovnal o pár minut později po brance Terezy Lengálové. Soupeř vstřelil další branku v čase 14:51 a vyhrál třetinu 2:1.

Náš tým se snažil od začátku 2. třetiny vyrovnat, což se mu podařilo v čase 27:00 po brance Kateřiny Vokálové, která vymetla pavučiny v levém horním rohu branky. Pro vývoj utkání byl důležitý konec třetiny, když soupeř vstřelil v poslední minutě v rozmezí 14 vteřin dvě branky.

Úvod poslední části nebyl pro náš tým o moc lepší, když po 31 vteřinám navýšila Světlá již na 5:2. Začala „stíhací“ jízda našeho týmu. Ve 43. minutě snížila Karolína Kohoutková. V poslední desetiminutovce se našemu týmu podařilo vyrovnal po brankách Moniky Zimolové a Sabiny Mátlové.

Pro první bod pro soupeře rozhodla v čase 62:21 Šárka Kudlová, kdy 3 vteřiny po naší nevyužité přesilové hře dala rozhodující branku.

Aligators Šitbořice - Sklo Bohemia Světlá n/S 5:6p
branky: 5. Tereza Lengálová, 28. Kateřina Vokálová, 43. Karolína Kohoutková, 52. Monika Zimolová, 56. Sabina Mátlová - 3. Adéla Hartlová, 15. Veronika Beránková, 40. Viktorie Váňová, 40. Veronika Císařová, 41. Viktorie Váňová, 63. Šárka Kudlová; rozhodčí: Filip Gotschim - Dan Lošťák; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Sabina Dvořáčková 29 - Tereza Bláhová 19; po třetinách: 1:2, 1:2, 3:1, 0:1