VÍTEJ V ALIGATORS – TVOJE PRVNÍ KROKY

Těší nás, že se chcete stát našimi členy. Jsme hrdý sportovní klub s velkým jménem a tradicí. Abychom vám co nejvíce usnadnili začátky působení ve florbalovém klubu Aligators, sepsali jsme přehledně všechny důležité kroky a užitečné informace.

1) ŘÁDNÉ PŘIHLÁŠENÍ

Náš klub Aligators nechce nikoho zatěžovat vyplňováním papírových přihlášek a dalších administrativních činností. Kompletní registrace do klubu i do Českého florbalu, který organizuje florbalové soutěže, probíhá pomocí moderních informačních systémů. Registraci do Aligators provedete pomocií vyplnění a odeslání formuláře na webové stránce klubové Členské sekce.

2) ČLENSKÁ SEKCE

Na základě Vaší registrace Vám sekretariát klubu vygeneruje přístup do klubové informačního systému – Členské sekce. Na uvedený kontaktní e-mail zašleme přihlašovací údaje, díky kterým se do Členské sekce přihlásíte. To je důležité z několika důvodů. Členská sekce je jednotný komunikační kanál klubu Aligators, kde naleznete důležité informace o trénincích, utkáních, klubových akcích a také aktuální zprávy od svých trenérů.

Pokud se vám nedaří do členské sekce přihlásit, tak nás neprodleně kontaktujte na e-mailu: sekretar@fbc-aligators.cz.

3) SYSTÉM PLATEB PŘÍSPĚVKŮ

První dva měsíce máte v našem klubu zdarma. Po uplynutí doby Vám pomocí členské sekce zašleme informace o platbě včetně unikátního variabilního symbolu. Kompletní informace o příspěvcích naleznete v Systému plateb příspěvků Aligators

4) ZDRAVOTNÍ PROHLÍDKA

Každý hráč a hráčka má jednou za rok absolvovat zdravotní prohlídku. Po jejím úspěšném absolvování mu praktický nebo sportovní lékař potvrdí „Posudek o zdravotní způsobilosti k tělesné výchově a sportu“, bez něhož nesmí do utkání nastoupit. Tento formulář naleznete ke stažení v Členské sekci pod názvem Dokumenty. Potvrzené formuláře naskenujte (možnost i pouze vyfotit) a odešlete na klubový sekretariát přes Členskou sekci. Po odevzdání dojde ze strany klubu ke kontrole a následně bude datum expirace prohlídky zaevidováno ve Vašem profilu v Členské sekci. Více informací o vyhlášce se můžete dozvědět v oficiálním článku Českého florbalu zde.

5) KLUBOVÉ OBLEČENÍ

Náš klub nemá povinný nákup vlastního hráčského vybavení (dresy, týmové oblečení atd.). Náš klub poskytuje všem týmům na zápasy klubové dresy. Mezi doporučené hráčské vybavení patří některý z výhodných klubových balíčků.

Výše uvedené balíčky, ale také další produkty z klubové kolekce, zakoupíte na klubovém eshopu nebo v kanceláři klubu. U textilu doporučujeme osobní vyzkoušení velikostí.

6) KLUBOVÉ VÝHODY

Členové klubu i jejich rodinní příslušníci pak mohou využít slev u klubových partnerů:

Slevu na florbalové vybavení Fat Pipe

Slevu na sportovní obuv Mizuno

7) TÝMOVÁ PRAVIDLA

Při prvním přihlášení do klubového informačního systému – Členské sekce, budete vyzváni k přečtení a odsouhlasení klubové a sportovního kodexu našeho klubu Aligators. Sportovní kodex je definován pro hráče, rodiče i trenéry v oblastech – FAIR PLAY, ZÁBAVA, TÝMOVOST, ZDRAVÍ, ŠKOLA A VZDĚLÁNÍ.

 

KLUBOVÝ KODEX – DESATERO KLUBOVÝCH PRAVIDEL ALIGATORS

  1. Ctím svůj klub, jeho historii, tradice, práci svých předchůdců a snažím se na ni navazovat.
  2. Plním klubové povinnosti, respektuji klubové hodnoty a rozhodnutí vedení.
  3. Snažím se v rámci svých časových možností aktivně podílet na činnosti klubu, jeho rozvoji a využití klubového zázemí.
  4. Vystupuji při všech akcích tak, abych kladně reprezentoval činnosti a hodnoty Aligators a nepoškozoval svým vystupováním dobré jméno klubu.
  5. Účastním se klubových akcí v týmovém oblečení.
  6. Nezapomínám na včasnou úhradu členského příspěvku a dalších poplatků dle pokynů klubu.
  7. Absenci na trénincích či jiných akcích klubu, hlásím v dostatečném předstihu.
  8. Neznehodnocuji klubový majetek
  9. Pravidelně sleduji klubové informační zdroje a řídím se podle nich.
  10. ! Jsem hrdým členem Aligators !

8) 100% ALIGATORS

Jsem součástí klubu, chodím fandit elitním týmům Aligators, poctivě trénuji a účastním se klubových akcí.

10) ZPĚTNÁ VAZBA

Dávejte nám zpětnou vazbu. Váš názor a vaše spokojenost jsou pro nás důležité. Podněty nám můžete zasílat na adresu: sekretar@fbc-aligators.cz, nebo se domluvit na osobním setkání. Pokud vám nějaké informace chybí třeba i na této stránce, dejte nám je vědět. Děkujeme.

ALIGATORS DO TOHO! #spoludokazemevic #HouHouAli