PŘIDEJ SE K NÁM!

 

Staň se i ty ALIGÁTOREM! Hledáte pro své děti sport, který je naučí všestrannosti? Kde najdou skvělou partu a naučí se smyslu fair play? A nebo je prostě baví florbal a chtějí si zahrát i skutečné zápasy? Není nic snazšího, než si tento atraktivní sport vyzkoušet u Aligátorů a pod dohledem kvalifikovaných trenérů!

Proč florbal?

Florbal je zábava, dobrodružství i radost. Členská základna registrovaných florbalistů pomalu šplhá ke 100 000 lidí. Již dávno se jedná o druhý nejpopulárnější sport, hned po fotbale. Prostředí florbalových soutěží nabízí kolektivní souhru, touhu si pomáhat a v jiných sportech málo vídané přátelství. Proto je florbal pro ty, kteří tomu jednou propadnou, neodmyslitelnou součástí celého sportovního života. Sport, kamarádství a klubová soudržnost pomáhají mladým sportovcům v jejich společenském vývoji – pro nás rozvoj jednotlivců nekončí tréninkem, tréninkem pro nás vše začíná!

Proč Aligtors?

Jsme jeden z největších florbalových oddílů v Jihomoravském kraji, který byl založen v roce 1997. Celoročně nabíráme do našich řad nové sportovce do chlapeckých, dívčích i smíšených družstev. Kromě florbalových tréninků organizujeme také další aktivity, mezi které patří příměstské tábory, soustředění, Aligators day na konci sezóny a mnoho dalšího.

Jak úspěšně dokončit vstup do florbalového klubu Aligators?

 

 1.     Vyplňte a odešlete níže uvedený kontaktní formulář
 2.     Na e-mail Vám zašleme informace o odpovídajícím týmu a trénincích
 3.     Dle uvedených pokynů přijdete na svůj první trénink.

 

Důležité informace pro nové hráče a hráčky naleznete na stránce VÍTEJ V ALIGATORS – TVOJE PRVNÍ KROKY.

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
  Informace z formuláře výše (pokud by formulář nefungoval, pošlete údaje na hlavni-trener@fbc-aligators.cz) obdrží pověřený pracovník klubu a sdělí Vám, zda je v dané kategorii volné místo a pozve Vás případně na první trénink. Nechoďte na trénink dříve, než vyplníte formulář a dostanete pozvánku.

  U NÁS MÁŠ PRVNÍCH NĚKOLIK MĚSÍCŮ ZADARMO

  Pošli nám nezávaznou přihlášku a my se ti do několika dnů ozveme s podrobnostmi. Stačí, když nám do zprávy uvedeš, kolik ti je let, zdali jsi kluk nebo holka a jestli už jsi nějaký sport dělal, či děláš nebo to bude tvoje první zkušenost. Pokud máš i jiné dotazy, určitě nám napiš, chceme být ve všem nápomocní. Nenašel jsi zde, co jsi hledal? Chceš se rovnou přihlásit na první trénink? Nebo tě zajímá úplně něco jiného, ale stále se to týká florbalu? Neboj se nám napsat.

   

  Kde sídlíme

  J. A. Komenského 711/9
  691 72 Klobouky u Brna

   

  Šéftrenér mládeže

  Josef Kopeček
  hlavni-trener@fbc-aligators.cz

   

  Sekretariát

  Milan Veselý
  sekretar@fbc-aligators.cz
  +420 728 550 473