2014 – 2019

Masivní rozšíření členské základny a počtu družstev

2013/2014 (17 družstev)

Po spojení klubu s Bučovicemi došlo k velkému rozšíření družstev. Klub disponovat kompletní ženskou složkou, a v mužské mu chyběl pouze tým přípravek. Tým mužů A pod názvem IMOS FbC Aligators Klobouky bojoval do posledního kola (prohra 3:1 s vítězem soutěže z Opavy) o postup do 1. ligy. Nakonec obsadil 4. pozici (se ztrátou 2 bodů na první tři týmy), která znamenala postup do nově vznikající Národní ligy. Tým juniorů posílený hráči z Očova Hodonín splnil předsezónní cíl a postoupil do 2. ligy. Tým žen PRAMOS Šitbořice FbC Aligators získal v 1. lize 36 bodů, což znamenalo umístění na 4. místě.

 

2014/2015 (17 družstev)

Muži A v první sezóně Národní ligy postoupili do play-off ze 7. místa. V první kole nadstavby se v regionálním derby utkali s Sokol Brno I EMKOCase Gullivers, ve kterém podlehly 3:2 na zápasy. Tým juniorů se chtěl po postupu do 2. ligy hlavně zachránit, což je podařilo. Tým žen ve 2. lize odehrál několik výborných zápasů, avšak to nestačilo na lepší než 3. místo. Tým juniorek vyhrál divizi 1. ligy. V následující nadstavbě podlehl 1. SC Vítkovice Oxdog 2:0 na zápasy.

 

2015/2016 (19 družstev)

Klub měl poprvé v historii kompletní strukturu týmů v mužské i ženské složce. Do mužské složky kromě týmu přípravek, přibyl ještě tým veteránů z Klobouk u Brna. Měli jsme mužské týmy A – E. Naše odchovankyně Lenka Novotná si připsala 1. start za reprezentaci juniorek České republiky. Mužský tým ztroskotal v 1. kole play-off proti Havířovu. Nově vzniklý tým U21, složený z bývalých juniorů, postoupil do Jihomoravský ligy. Tým juniorů se nevyrovnal z odchodu silné generace hráčů ročníku 1996 a sestoupili do 3. ligy. Tým dorostenců si po zisku 2. místa zahrál o postup do 1. ligy proti Vsetínu. Postoupit se nepodařilo. Ženy vybojovali 2. místo se ztrátou 3 bodů n Slavičín.

 

2016/2017 (19 družstev)

Klub nepřihlášením starších žákyň přišel o kompletní ženskou složku. Tým mužů po postupu do play-off vypadl v derby s Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 2:1 na zápasy. Na domácí zápas v Hodoníně se podařilo přilákat 157 diváků, což byla dosavadní nejvyšší návštěva na domácím zápase našeho elitního týmu. Tým žen po dodatečném postupu do 1. ligy získal 37 bodů v 17 zápasech, což stačilo na postup do play-off ze 4. místa. Nakonec tým podlehl v prvním kole pátému týmu základní části z Vysokého Mýty.

 

2017/2018 (23 družstev)

Klub přihlásit rekordních 23 družstev. Měl kromě jiného širokou mládežnickou základnu z 2 týmů přípravek, 3 týmů elévů i 3 týmů mladších žáků. Poprvé byl do oficiálních soutěží přihlášen záložní B-tým žen. Poprvé v historii byl zaměstnanec na plný úvazek, kterým byl předseda klubu Jaroslav Hála. Klub během sezóně uspořádal několik akcí na oslavu výročí 20 let florbalového klubu. Mužský tým se zachránil v Národní lize až v 5. zápase play-down. Tým žen vypadl z play-off s tým z Mladé Boleslavi. Na venkovní zápas byl vypraven autobus s fanoušky. Tým žen B hned v první sezóně s přehledem vyhrály 2. ligu.

 

2018/2019 (22 družstev)

Členové klubu si zvolili nového předsedu – Jakuba Gremmela. Byl uspořádán Aligators day, na kterém se v Kloboukách představili všechny týmy klubu. Jaroslava Hálu zahradil na pozici plno úvazkového sekretáře Milan Veselý. Manažerem klubu byl zvolen Martin Slabý. Klub spustil vlastní e-shop, kde nabízel Aligators zboří o výhradních dodavatelů – oděvy od teamstore.cz a florbalové vybavení od Fat Pipe. V rámci letní přípravy byl uspořádán 1. ročník Aligators kempu v Křenovicích, kterého se zúčastnili hráči a hráčky starších kategorií. Klub uspořádal v Sokolovně v Kloboukách Předsilvestrovskou zábavu. Tým mužů Aligators Klobouky Teamstore.cz díky lepšímu vzájemnému zápasu postoupil z 8. místa na úkor Žďáru nad Sázavou do play-off, kde vypadl v prvním kolem s Letkou Ostrava. Ženy se po umístění na 6. místě utkaly v prvním kolem play-off s Bulldogs Brno, ve kterém prohrály 2:0 na zápasy. V polovině sezóny skončil na lavičce žen bývalý dlouholetý předseda klubu a jeden ze zakladatelů a strůjců klubu Jaroslav Hála, čímž odešel úplně z klubu Aligators.