V neděli dorostenky odehrály domácí turnaj. Po několik turnajích, kde je trápil nedostatek hráček, tentokrát hrálo 15 hráček do pole a 2 brankářky.

K1 Florbal Židenice – FbC Aligators 2:3
branky:
2. Adéla Žampachová, 36. Adéla Poláchová – 1. Denisa Wronková, 17. Michaela Nečasová, 28. Valerie Damborská; rozhodčí: Jan Ponížil – Jan Ručka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Ema Čechová ? – Dorota Šebestová ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 1:1;

FbC Aligators – TJ Znojmo LAUFEN CZ 3:4
branky:
17. Denisa Wronková, 31. Natálie Tychlerová, 33. Nikol Zoubková – 7. Katka Machalová, 20. Eliška Jelínková, 23. Eliška Jelínková, 30. Zdeňka Vlachová; rozhodčí: Tadeáš Jelínek – Matěj Karásek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Denisa Konečná ?, Dorota Šebestová ? – Gabriela Jarošová ?; po třetinách: 0:1, 1:2, 2:1;

Bulldogs Brno – FbC Aligators 13:2
branky:
3. Natálie Svobodová, 6. Nikol Kovárníková, 7. Barbora Jašková, 12. Barbora Jašková, 12. Natálie Svobodová, 13. Natálie Svobodová, 16. Natálie Svobodová, 19. Barbora Jašková, 25. Lota Najsrová, 26. Nikol Kovárníková, 30. Natálie Svobodová, 33. Natálie Kocáková, 34. Natálie Svobodová – 4. Kateřina Mrázková, 36. Denisa Wronková; rozhodčí: Matěj Karásek – Ondřej Trávníček; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Anna Hodová ? – Dorota Šebestová ?, Denisa Konečná ?; po třetinách: 5:1, 3:0, 5:1;