V sobotu odehráli starší žáci ve sportovní hale tuřany další zápasy jihomoravského přeboru. utkali se proti Sokol Brno I EMKOCase GulliversB a TROOPERS Black. V rámci kola (4 zápasy), získali žáci 9 bodů za 3 vítězství a zaslouženě postupují na poslední kolo sezóny do 1. koše.

FbC Aligators – Sokol Brno I EMKOCase GulliversB 5:7
branky:
2. Lukáš Černý, 10. Dominik Tesař, 13. Martin Sigmund, 17. Lukáš Černý, 30. Jakub Havíř – 7. Hynek Müller, 10. Lukáš Hřebíček, 11. Martin Cibulka, 16. Hynek Müller, 20. Hynek Müller, 25. Alexandr Zbořil, 35. Jakub Schejbal; rozhodčí: Lukáš Krajčovič – Adam Petřivalský; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Martin Zukal ? – Prokop Stejskal ?; po třetinách: 2:3, 2:2, 1:2;

TROOPERS Black – FbC Aligators 5:12
branky:
4. Dominik Štafa, 4. Boris Novotný, 4. Dominik Štafa, 6. Boris Novotný, 17. Boris Novotný – 10. Patrik Stejskal, 11. Martin Sigmund, 13. Jan Jeřábek, 13. Milan Hrubý, 15. Matěj Stavělík, 22. Tomáš Soják, 24. Dominik Nevídal, 27. Matěj Stavělík, 27. Martin Sigmund, 31. Matěj Stavělík, 31. Milan Hrubý, 31. Lukáš Černý; rozhodčí: Lukáš Krajčovič – Adam Petřivalský; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Abdelrahman Elhadidy ? – Martin Zukal ?; po třetinách: 4:2, 1:5, 0:5;