V únoru čekal juniorskou kategorii jediný turnaj. Soupeři byli B-výběry Hattricku a Gullivers Brno.

FbC Aligators U18 – Sokol Brno I EMKOCase GulliversB 5:7
branky:
14. Šimon Horák, 15. Šimon Grega, 22. Adam Zouhar, 28. Luboš Dostál, 39. Luboš Dostál – 8. Lukáš Zicha, 10. Lukáš Boček, 13. David Charous, 14. Lukáš Boček, 36. Lukáš Boček, 45. Lukáš Zicha, 45. Lukáš Boček; rozhodčí: Vojtěch Cigl – Vojtěch Eliáš; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michal Růžička ? – Radim Tomšík ?; po třetinách: 2:4, 2:0, 1:3;

FBŠ Hattrick Brno B – FbC Aligators U18 6:2
branky:
8. Vojtěch Novák, 13. Matěj Němec, 25. Jan Urban, 32. Vojtěch Novák, 36. Jan Urban, 41. Ondřej Šimíček – 17. Luboš Dostál, 27. Vojtěch Dolíhal; rozhodčí: Vojtěch Cigl – Vojtěch Eliáš; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Kölbl ? – Aleš Padalík ?; po třetinách: 2:0, 1:2, 3:0;

Komentář trenéra Lukáše Růžičky:

V únoru čekal juniorskou kategorii jediný turnaj. Soupeři nám byly B-výběry Hattricku a Gullivers Brno. Na turnaji jsme se střetli nejprve s druhým jmenovaným, kde byl problém nástup do utkání a najednou bylo utkání 0:4. Dokázali jsme se však týmovou hrou, morálkou a pozitivním přístupem zvednout a skóre utkání srovnat. Najednou soupeř nevěděl, co má dělat a my měli mnoho šancí. Bohužel však nebyli přáno a smůla, která nás provázela celý turnaj se nám projevila při nerozhodném stavu v poslední minutě. Hra v 6 nám pak nepřinesla tížené vyrovnání a po vyrovnaném utkání s převahou brankových příležitostí jsme nezískali ani jeden bod.

Ve druhém zápase jsme opět po první třetině dotahovali. Výkon našeho týmu na míčku byl klidný a vytvářeli jsme si mnoho šancí, které jsme však opět zazdívali a na koncovce budeme muset zapracovat. Bohužel ve chvíli největšího tlaku se do utkání vložil rozhodčí. Přesilovka soupeře byla využita a soupeř nám odskočil na rozdíl dvou branek. Zbytek utkání jsme se snažili stav korigovat, ale vyložené šance jsme trestuhodně zahazovali a bohužel rozhodčí svým trendem očividně pomáhal soupeři a tak bylo o výsledku rozhodnuto.

Děkuji všem účastníkům, kteří před svůj útlý věk jsou schopni konkurovat ve vyšší kategorii předním týmům a těšíme se na další turnaj a snad i štěstíčko a bodový zisk.