V sobotu 22. ledna nastoupil tým mužů k 18. kolu Národní ligy mužů, ve kterém se utkal s týmem S.K. P.E.M.A. OPAVA. I přes naše vedení 4:0, došel zápas až do samostatných nájezdů, ve kterých byl náš tým úspěšnější a odvezl si 2 body za výhru 6:5.

 

S.K. P.E.M.A. OPAVA – FAT PIPE Aligators Klobouky 5:6pn
branky:
31. Denis Kukla, 36. Karel Boželník, 40. Karel Boželník, 47. Oldřich Sova, 48. Patrik Posselt – 16. Tomáš Jedlička, 19. Tomáš Líznar, 25. Matyáš Zouhar, 30. Mikuláš Svoboda, 42. Tomáš Jedlička, N Tomáš Jedlička; rozhodčí: Michal Prouza – Petr Rogowski; vyloučení: 3:4; využití: 2:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Tomáš Novák 8, Kryštof Bezděk 9 – Patrik Rychlý 15; po třetinách: 0:2, 3:2, 2:1, 0:0;

Komentář trenéra Jakuba Gremmela:

“Jak jsme odhadovali před zápasem, zápas byl více, než vyrovnaný. Byly tam pasáže, kdy byla Opava lepší jak v pohybu, tak na míčku a potom pasáže, kdy jsme mohli zápas definitivně zlomit. Pro nás je to zlaté vítězství, i když jenom za dva body. Opavě přejeme hodně štěstí dál, za nás nejkvalitnější soupeř, který nás hodně potrápil. Klukům děkuju za přístup, i když jsme celý týden netrénovali, fyzicky jsme neodešli. Pokračujeme v naší cestě. Zdravíme domů fanoušky houhou, Ali”