Ženy vyrazily ke svému 17. zápasu v rámci 1. ligy žen do Havířova. Není to ani měsíc, co se ženy s tímto soupeřem potkaly naposledy. Tehdy se z vítězství radoval soupeř. Ženy však vzaly odvetu do svých rukou a z Havířova vezou 3 body za vítězství 5:3!

V sobotu se muži vydali do Svitav svést důležitý souboj v rámci národní ligy. Tento boj byl úspěšný! Výhrou 10:3 si zajistili velmi důležité tři body.

Komentář trenéra Zdeňka Dolíhala:

“Odehráli jsme další fyzicky náročný zápas s tímto soupeřem, tentokrát však s vítězným koncem! Holky dodržovaly taktické pokyny a v útoku byly trpělivé, což vedlo k postupnému vítězství. Veděli jsme, že do zápasu můžeme dát maximum, když v neděli jsme měli volno, a tak se i stalo. Holky makaly na maximum a na hřišti nechaly vše! Play-off se blíží, máme na čem pracovat, ale forma se nám zvedá!
Díky holkám za odmakaný zápas.”

Komentář k zápasu nám poskytl trenér Jakub Gremmel:

“Tým zvládl nelehkou situaci, kdy se nám bodove nedařilo. Navíc vynucené změny v sestavě. Věděli jsme, ze chceme pokračovat ve stejnem herním pojetím, jako proti Roznovu. Samozřejmě se více soustředit na detaily v obraně. Svitavy jsou doma silné, pro to si vítězství moc vážíme a bereme s pokorou. Kluky chvalím za přístup a dodržování taktických pokynu. Je to ale motivace k další práci na tréninku. Díky všem, co nám drží palce.”