Dne 7.11 vyrazili naši mladší žáci na brněnskou halu Čejkovickou. Na turnaji nás čekali soupeři z Troopers, Hattricku a Židenic.

K prvnímu zápasu jsme nastoupili značně ve špatném herním rozpoložení. Celkový herní projev našeho družstva byl velmi slabý. Na světelné tabuli sice po poločase svítilo vyrovnané skóre, které bylo spíše zásluhou našeho výborného gólmana nežli herním projevem na hřišti. Po druhé polovině se sice zlepšila naše útočná fáze hry, bohužel na druhou stranu trpěla obraná hra, kde si soupeř kombinačně poradil v koncovkách a zvýšil následné skóre na 4:1 v jeho prospěch.

Po menší rozpravě v šatně jsme si ujasnili, jak chceme hrát. Naše menší porada se již promítla do druhého zápasu, které jsme odehráli proti nejsilnějšímu celku na turnaji, a to Hattricku B. Ačkoli konečné skóre nevypovídalo o průběhu utkání, tak musím velmi pochválit hráče, že do zápasu dali maximum. Nebýt výborně chytajícího gólmana protějšího týmu a nesčetně trefených snižováku, tak mohlo být konečné skóre koukatelnější. Výsledné skóre 6:0 pro Hattrick.

Poslední zápas jsme odehráli proti celku ze Židenic. Celkový průběh utkání byl velmi náročný zejména na pokrývání soupeřových útočníků, s kterými měla naše obrana problémy. Nicméně náš útok předváděl slušnou kombinační hru spolu se střelami, které stejně jak u druhého zápasu většina se odrážela od snižováku, případně jsme se trefovali mimo brankovou konstrukci. Nutno říct, že na gólové šance jsme jasně vyhráli, bohužel na šance se nehraje a soupeř dokázal proměnit více situací s menším počtem šancí. Výsledné skóre 8:4 pro Židenice

Komentář trenéra Josefa Kopečka:

„Kromě prvního zápasu, kde se nám nedařilo absolutně nic a soupeř si z nás po většinu času dělal dobrý den, tak bych hodnotil turnaj jako povedený. Nejvíce povedený zápas hodnotím paradoxně proti Hattrickům, kde naši hráči zabrali ve všech soubojích nejvíce. Už dlouhodobě nás trápí velké dva nedostatky, a to střela na bránu a obsazování hráčů v defenzivě. Pokud se na tyto dva trvající nešvary zaměříme, tak věřím, že pro soupeře budeme daleko rovnocennějšími soupeři než doteď.“