Ve středu 10. listopadu odehráli tým mužů osmifinále Poháru Českého florbalu, ve kterém do sportovní haly v Křenovicích přijel prvoligový tým – Start98 Kunratice. Po výborném výkonu se podařilo našemu týmu zvítězit 10:7. Mezi 8 nejlepších týmů se kromě našeho týmu dostalo již pouze 7 zástupců z nejvyšší soutěže. Náš tým v dalším kole přivítá nejúspěšnější klub České republiky a aktuálně vedoucí tým Livesport Superligy – Tatran Střešovice.

 

FbC Aligators – Start98 Kunratice 10:7
branky:
9. Matyáš Zouhar, 17. Martin Dlouhý, 18. Pavel Zbořil, 23. Filip Konstant, 31. Lukáš Gregr, 32. Filip Konstant, 34. Pavel Zbořil, 42. Patrik Jedlička, 48. Martin Dlouhý, 48. Pavel Zbořil – 4. Jan Kerzel, 10. Tomáš Matoulek, 16. Vojtěch Plaček, 30. Patrik Chládek, 43. Vojtěch Plaček, 53. Martin Fenik, 59. Jan Novotný; rozhodčí: Michal Havelka – Jan Kvapil; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Patrik Rychlý 19 – Ondřej Hnátek 18; po třetinách: 3:3, 4:1, 3:3;

 

 

Komentář trenéra Patrika Procházky:

„Velká euforie dnes zavládne v jihomoravském kraji, jako černý kůň poháru kráčíme dál až do čtvrtfinále, bouchejme šampaňské. Na dnešní den jsme čekali čtyři roky a vyplatilo se. Kunratice rychlostně dobře vybaveni, ale Aligators lépe takticky připraveni. Hráči od 10 minuty začali plnit taktické pokyny, které jsme si stanovili před zápasem. Velkou zbraň soupeře v podobě brejků jsme přetavili v naši zbraň a díky tomu vyhráli. Konfrontace s 1. ligou vyšla na výbornou. Děkuji týmu za velmi bojovný výkon, obětavost, bez té by jsme dnes nevyhráli. A Tatranu vzkazujeme “Těšíme se na Vás, vemte to nejlepší co máte nehrajme B třídu”. HOU HOU ALI. Jsme vystřeleni na cestě do jiné dimenze, a jak víte tahle cesta je dlouhá.“