Ve dnech 23.10 jsme vyrazili na turnaj do Dubňan, kde si náš tým zahrál postupně s celky z FBC Dragons, Florbal Hodonín, a nakonec s domácími Dubňany.

První zápas se nesl od úvodního buly v naší režii, přihrávky a kombinace se nám dařili. Tým z Kyjova nás trápil nebezpečnými brejky, které ale většinou zneškodnila výborným vracením obrana. Škoda, že z velké části naše střely mířily na snižovák soupeře. Konečný výsledek 9:1 pro Aligátory.

Druhý zápas proti Hodonínu probíhal v maximální intenzitě, kde rozhodovali maličkosti a každá chyba se tvrdě trestala. Již ze začátku první poloviny soupeř vstřelil gól, který nás dostal do oslabení, nicméně celý tým dával do svých výkonů maximum, a to nakonec přineslo maximum a Martin Hanke přinesl v druhé polovině utkání vyrovnání na 1:1. Nutno říct, že skóre by pro soupeře mohlo být o dost vyšší bez výborných zákroků našeho gólmana Petra Hlavoně a výborně fungující obraně. Bohužel pár minut před koncem jsme inkasovali gól a již jsme na něj nedokázali zareagovat. Konečný výsledek 2:1 pro florbal Hodonín

Třetí zápas jsme nezačali vůbec dobře, houževnatý soupeř se dostal rychle do vedení a po pár fatálních situací v obranné fázi hry rychle odskočil o 4 góly. Na hráčích již byla vidět fyzická vyčerpanost z předchozího utkání. Rád bych řekl, že nikdo ze hráčů žádnou situaci nevypustil a snažil se do posledního dechu. Soupeř byl kondičně daleko lépe připraven a na tom se odrazilo závěrečné skóre. Konečný Výsledek 12:1 pro Dubňany.

Komentář Josefa Kopečka:

„Rád bych celý tým pochválil za super turnaj, kde ve všech soubojích nechali svoje maximum. Pro trenérské oko je suprové vidět, jak se celý tým po každém turnaji výrazně zlepšuje a zvyká si na systém 5+1. Pochvala míří také nováčkům, kteří se rychle zadaptovali na turnajové prostředí. Velmi se těším na další turnaj, kde věřím, že výkony půjdou zase o stupínek výše.“