V neděli 3. října se odehrálo 2. kolo Jihomoravského přeboru starších žáků. Náš tým začal sezónu v druhém nejvyšším koši a pro udržení potřeboval získat minimálně 5 bodů, což se povedlo. Nakonec jsme se ziskem 6 bodů posunuli do nejvyššího koše.

FbC Aligators – FBK Atlas Blansko 18:4
branky:
2. Jan Jeřábek, 4. Martin Sigmund, 5. Jan Jeřábek, 7. Dominik Tesař, 11. Jan Jeřábek, 15. Martin Sigmund, 17. Attila Szabó, 19. Michaela Nečasová, 19. Lukáš Černý, 20. Matěj Stavělík, 21. Dominik Tesař, 23. Dominik Tesař, 28. Attila Szabó, 29. Matěj Stavělík, 31. Lukáš Černý, 32. Jan Jeřábek, 35. Jan Jeřábek, 35. Lukáš Černý – 10. Tomáš Soják, 12. Filip Navrátil, 33. Ondřej Kala, 35. Radim Králík; rozhodčí: Marek Jedlička – Maxmilián Plas; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Denisa Konečná ? – Matěj Komárek ?; po třetinách: 5:2, 7:0, 6:2;

TJ Znojmo LAUFEN CZ white – FbC Aligators 2:4
branky:
28. Oto Křivánek, 29. Martin Klempa – 9. Matěj Stavělík, 11. Lukáš Černý, 27. Jan Jeřábek, 33. Lukáš Černý; rozhodčí: Marek Jedlička – Maxmilián Plas; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Štraus ? – Denisa Konečná ?; po třetinách: 0:2, 0:0, 2:2;