V sobotu 2. října se odehrál první turnaj elévů. Na domácí půdě v Křenovicích se představili oba naše týmů – White i Green.

Komentář trenéra Aligators Green Davida Sirného:

“V sobotu, na prvním turnaji sezóny jsme se utkali s celky Moravan, Hodonína a Slavkova. Proti Slavkovu jsme předvedli dobrý výkon a soupeře jsme jasně přestříleli. Proti Hodonínu nebyl náš výkon špatný, ale projevili se určité deficity, na kterých budeme při tréninku pracovat. A poslední zápas s Moravany měl pro nás katastrofální úvod, ale po přestávce se náš výkon zlepšil a byli jsme důstojným soupeřem. Každopádně jsme si turnaj užili, protože po roce bez zápasů se na něj všichni těšili.”

Komentář trenéra Aligators White Milana Veselého:

“Jsme rádi, že jsme si po dlouhé době mohli s hráči užít ligové utkání. Utkali jsme se postupně s TROOPERS Black, ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red, F.A.T.R. Dubňany Škorpioni Black a T.J. Sokol Strážnice. Zápasy měly různé průběhy, ale jsme velmi rádi, že většina našich hráčů vstřelila branku. Máme radost z toho, že nemalou část našeho týmu tvořili dívky a už se těšíme na další turnaj.​”

HTML galerie Zonerama
HTML galerie 1