V sobotu nastoupily ženy ke 2. kolu Poháru Českého florbalu, ve kterém cestovaly do Soběslavi. Čekal je domácí prvoligový soupeř Banes Florbal Soběslav. Tým těžký zápas zvládl a připsal si výhru 4:3. V dalším kole čeká na náš tým extraligová Olomouc.

 

Banes Florbal Soběslav – FbC Aligators 3:4
branky:
9. Táňa Pospíšilová, 12. Monika Hrnečková, 16. Markéta Kabešová – 3. Pavla Buráňová, 8. Sabina Mátlová, 12. Anna Hanusová, 25. Petra Ondráčková; rozhodčí: Josef Pařízek – Michal Pazderník; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Pavlína Kozáková 4, Eliška Hnojnová 5 – Barbora Sadílková 13; po třetinách: 2:3, 1:1, 0:0;

Komentář trenéra Jana Komínka:

“Utrápený boj, mám pocit, že sem vylezl z pod vlaku a stále eště nevím esi žiju. Vím, že to pro holky nebylo lehké, cesta nám dala zabrat, ale i tak musíme příště hrát jinak, lépe. Soupeř byl kvalitní a hodně nepřijemný. Přeju nám všem hezkou cestu domů a díky všem za účast.”
 

Komentář trenéra Zdeňka Dolíhala:

“Bylo to náročné. Jak dlouhá cesta, tak samotný zápas. Soupeř byl velice nepříjemný od prvních minut. Nebyl to florbal, byl to boj. Ale jsme rádi, že jsme tento boj zvládli vítězně. Máme stále na čem pracovat a s očekáváním vyhlížíme dalšího soupeře. #HouHouAli”