V neděli 19. června se uskutečnil první turnaj Jihomoravského přeboru starších žáků. Náš tým Aligators byl při losování zařazen do druhého koše spolu s FBO Orel Boskovice, FBŠ Hattrick Brno B, FBK Atlas Blansko a TJ Znojmo LAUFEN CZ white. Na turnaji jsme se utkali s FBO Orel Boskovice a FBŠ Hattrick Brno B.

FbC Aligators – FBO Orel Boskovice 5:4pn
branky:
15. Jan Jeřábek, 17. Dominik Tesař, 17. Matěj Stavělík, 20. Matěj Stavělík, N Lukáš Černý – 25. Daniel Mazáč, 27. Tobiáš Wilk, 28. Štěpán Pernica, 28. Daniel Mazáč; rozhodčí: Marek Jedlička – Maxmilián Plas; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Denisa Konečná ? – Vít Koudelka ?; po třetinách: 0:0, 4:0, 0:4;

FBŠ Hattrick Brno B – FbC Aligators 11:7
branky:
1. Lukáš Lank, 2. Lukáš Slezák, 8. Matyáš Vejrosta, 9. Tomáš Daněk, 19. Marek Konečný, 20. Daniel Hochman, 22. Lukáš Slezák, 23. Marek Konečný, 23. Lukáš Lank, 24. Karel Weiss, 32. Vojtěch Doubravský – 11. Jan Jeřábek, 11. Dominik Tesař, 18. Milan Hrubý, 24. Petr Pažický, 27. Jan Jeřábek, 29. Dominik Tesař, 36. Lukáš Černý; rozhodčí: Marek Jedlička – Ondřej Trávníček; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Nikolas Mikulášek ? – Denisa Konečná ?; po třetinách: 4:2, 6:2, 1:3;