V neděli 5. září se odehrál v nové sportovní hale v Měníně přípravný turnaj pro mladší a starší žáky. Náš oddíl přihlásit obě kategorie. V dopoledním programu hráli mladší žáci a odpoledne na ně navázal tým starších žáků.

V turnaji starších žáků se objevilo 6 týmů, které se rozlosovaly do dvou skupin po 3 týmech. Náš tým byl ve skupině B s týmy Florbal Rosice -Žraloci a TROOPERS Green. Náš tým bohužel doplatil na množství omluvenek, které přišlo i pár hodin před první zápasem. Nakonec tým tvořilo pouze 7 hráčů do pole, na což jsme dopláceli v druhých poločasech. Nakonec tým všechny 3 zápasy prohrál a skončil na 6. místě. Poslední zápas o 5. místo odehráli hráči pouze z povinnosti, protože byli úplně vyčerpaní.

Sestava: Konečná D. – Jakubčík V., Nečasová M., Pažický P., Tesař D. ©, Černý L., Sigmund M, Barek L.

Komentář šéftrenéra mládeže Josefa Kopečka:

„Turnaj se nesl v duchu silné marodky, která bohužel značně poškodila náš celkový výkon. Našich 7 statečných hráčů spolu s gólmanem předváděli krásné technické kombinace, průniky a výborné střely. Během první půlky polovin si z protihráčů vytvářeli slalom. S postupným úbytkem sil slábnul i celkový výkon, kde jsme inkasovali hloupé góly z nedostatku sil pro obsazování hráčů. Nezbývá mi jenom než velmi poděkovat hráčům, kteří na turnaj dorazili a smekám pomyslný klobouček s jakou vervou si i na sklonku sil vedli a dávali do všech soubojů a herních situací maximum.“