V neděli 5. září se odehrál v nové sportovní hale v Měníně přípravný turnaj pro mladší a starší žáky. Náš oddíl přihlásit obě kategorie. V dopoledním programu hráli mladší žáci a odpoledne na ně navázal tým starších žáků.

Do turnaje se přihlásily kromě nás ještě další 4 týmy – domácí TROOPERS Green a Hornets Brno, Pitbulls Ivančice, Florbal Rosice – Štiky. Nejprve se postupně všechny týmy utkaly ve vzájemných zápasech na 1 x 15 minut a následně nejlepší 4 týmy postoupily do semifinále a do bojů o medaile. Tyto zápasy se již hráli na 2 x 12 minut.

V základní skupině jsme vybojovali 3. místo, když jsme si připsali 2 výhry a 2 prohry. V semifinále nás čekala odveta proti domácímu TROOPERS Green, které jsme v předchozím zápase těsně podlehli. Zápas to byl velmi vyrovnaný a dlouho kralovali brankáři. Když soupeř 2 minuty před koncem vyrovnal na 2:2, tak se šlo do nájezdů. Karolína Bobková v poslední sérii rozstřelu vyrovnala stav na 1:1 a v následném KO systému rozhodl o našem postupu nováček týmu Matouš Horák.

Do finálového zápasu proti Hornets Brno vstupoval náš tým jako outsider, protože soupeř ve všech zápasech dne jasně dominoval. Náš tým celý zápas srdnatě bojoval, ale nakonec si po nádherných výsledcích odvezl 2. místo

Sestava: Konečná D. – Zouharová N. ©, Charvát M., Kotlár F., Stejskal P., Bobková K., Mrázik T., Pudil Š., Hlavoň P., Kroupa P., Horák M.