V sobotu 3. října odehráli muži FAT PIPE Aligators Klobouky další utkání Národní ligy mužů, ve kterém cestovali do Opavy. Úvod utkání se vůbec nepodařil, když už v 6. minutě domácí tým vedl 2.0. V průběhu zápasu ale přišel obrat, po kterém jsme se dostali před polovinou zápasy do vedení 7:3. Domácí Opava s vypětím sil dokázala vyrovnat na 7:7, avšak závěr utkání patřil našemu týmu a vyhrál 11:7, když poslední 2 branky jsme vsítili do prázdné branky hostů.

S.K. P.E.M.A. OPAVA – FAT PIPE Aligators Klobouky 7:11
branky:
6. Vojtěch Repček, 6. Petr Pavelek, 15. Petr Pavelek, 38. Štěpán Kostolány, 41. Oldřich Sova, 45. Štěpán Kostolány, 46. Denis Kukla – 9. Jiří Šubík, 12. Pavel Zbořil, 18. Martin Dlouhý, 19. Antonín Šmerák, 19. Pavel Zbořil, 27. Lukáš Gregr, 30. František Chmela, 51. Lukáš Gregr, 55. Lukáš Gregr, 59. Lukáš Gregr, 60. Matyáš Zouhar; rozhodčí: Radim Sýkora – Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Tomáš Novák 2, Kryštof Bezděk 8 – Patrik Rychlý ?; po třetinách: 3:5, 1:2, 3:4;