V neděli odehráli dorostenci FbC Aligators druhý turnaj 2. ligy dorostenců, který se konal na domácí půdě v Křenovicích.

FbC Aligators U16 – Sokol Brno I EMKOCase GulliversB 0:5
branky:
10. Lukáš Zicha, 21. Michal Matal, 31. Tomáš Tenk, 35. Michal Matal, 39. Lukáš Zicha; rozhodčí: Tomáš Fuciman – Jan Galuszka; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Michal Růžička ? – Kryštof Koumal ?; po třetinách: 0:1, 0:1, 0:3;

Bulldogs Brno U15 – FbC Aligators U16 4:0
branky:
1. Vojtěch Kutý, 18. Lukáš Rada, 29. Štěpán Křetínský, 32. Lukáš Navrátil; rozhodčí: David Lovas – Ondřej Lukáš; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Koudelka ? – Michal Růžička ?; po třetinách: 1:0, 1:0, 2:0;