V sobotu zahájil sezónu v Jihomoravském přeboru starších žáků tým FbC Aligators U14. Pro většinu hráčů to byla první zkušenost se soutěží, protože v loňském roce nastupovali v kategorii mladších žáků.

F.A.T.R. Dubňany Škorpioni – FbC Aligators U14 13:4
branky:
3. Jan Janáč, 4. Jan Janáč, 4. Veronika Straková, 5. Veronika Straková, 8. Vilém Rybnikář, 8. Adam Zlatník, 9. Michael Labuda, 13. Vilém Rybnikář, 16. Jakub Kutálek, 18. Jan Janáč, 26. Vilém Rybnikář, 32. Vilém Rybnikář, 34. Adam Zlatník – 3. Dominik Tesař, 12. Lukáš Václavík, 23. Samuel Lauterbach, 25. Martin Sigmund; rozhodčí: Šimon Staněk – Patrik Blažek; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Lukáš Vavřík ? – Matyáš Dufek ?; po třetinách: 7:2, 3:1, 3:1;

FbC Aligators U14 – FBC Dragons 1:8
branky:
21. Dominik Tesař – 7. Zdeněk Provazník, 8. Ondřej Šefraný, 9. Ondřej Šefraný, 15. David Jarošek, 19. Filip Šťastný, 20. Zdeněk Provazník, 33. Zdeněk Provazník, 36. Zuzana Hrbotická; rozhodčí: Šimon Staněk – Patrik Blažek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matyáš Dufek ? – Šimon Fridrich ?; po třetinách: 0:3, 1:3, 0:2;