V sobotu odstartovala sezóna starších žáků. V letošní sezóně máme 2 týmy – U15 a U14. Zkušenější tým U15 hraje v Jihomoravské lize a druhý tým hraje v přeboru.

FbC Aligators Sokol Bučovice U15 – Snipers Třebíč modří 5:7
branky:
2. Matěj Stavělík, 15. Marek Lokaj, 23. Adam Zouhar, 28. Josef Kučera, 36. Adam Zouhar – 12. Jiří Marek, 12. Ondřej Pánek, 18. Matěj Skála, 24. Matěj Skála, 30. Jiří Marek, 35. Jiří Marek, 36. Patrik Mladenov; rozhodčí: Tomáš Olbert – Radim Jílek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Gottwald ? – Jana Bartesová ?; po třetinách: 1:2, 2:2, 2:3;

Hornets Brno ZŠ Horní – FbC Aligators Sokol Bučovice U15 3:5
branky:
7. Lukáš Flídr, 10. František Hudeček, 18. Lukáš Flídr – 13. Marek Lokaj, 14. Jakub Havíř, 17. Matěj Stavělík, 21. Jan Jeřábek, 25. Jakub Havíř; rozhodčí: Tomáš Olbert – Radim Jílek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marek Přichystal ? – Jan Gottwald ?; po třetinách: 2:0, 1:4, 0:1;