V sobotu 26. září odehráli muži FAT PIPE Aligators Klobouky 3. kolo Národní ligy mužů, ve kterém narazili na oblíbeného soupeře – Spartak Pelhřimov. V minulé sezóně si tým proti soupeři připsal 2 vítězství.

Úvod zápasu se našemu týmu moc nepodařil. V čase 5:44 se soupeř dostal již do dvoubrankového vedení. Pavel Zbořil dvěma brankami do konce třetiny vyrovnal na 2:2.

Ve zbývajících dvou třetinách mohli diváci vidět velké množství vyloučení. O osobu utkání rozhodlo 5minutové vyloučení hostujícího hráče, které náš tým využil 4 brankami.

Celkově rozhodčí udělili během utkání 10 dvouminutových trestů (z toho 7 pro náš tým) a jeden 5minutový.

 

FAT PIPE Aligators Klobouky – Spartak Pelhřimov 9:3
branky:
8. Pavel Zbořil, 10. Pavel Zbořil, 26. Tomáš Jedlička, 37. Adam Klimeš, 46. Adam Klimeš, 46. Roman Svoboda, 47. Viktor Kejík, 49. Pavel Zbořil, 53. Dominik Král – 5. Lukáš Zrzavý, 6. Tomáš Kocián, 59. Milan Hendrych; rozhodčí: Dominik Prosický – Matěj Vráblík; vyloučení: 7:3 + Milan Hendrych 5; využití: 4:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Patrik Rychlý 21 – Martin Domanský 12, Zdeněk Tvrdý 13; po třetinách: 2:2, 2:0, 5:1;

 

Komentář trenéra domácích Jakuba Gremmela:

„Rozhodčí nám v tom udělali trošičku kovbojku, nutno říci, že nám 5minutové vyloučení hostů pomohlo. Nicméně dnes ke spokojenosti daleko, hru jsme brzo stáhli na užší skupinu hráčů a už se nám nepodařilo je dostat zpět. Nakonec klidná výhra, jen cesta musí být bez dvojek, díky HouHouAli“

 

 

Odkaz na fotky: https://1url.cz/@zonerama_pelhrimov_26_9_2020